انجمن تخصصی ساران هاستینگ

نسخه‌ی کامل: رفع اشکالات در جراحی ترمیمی بینی مدت استراحت در جراحی ترمیم زیبایی بینی چند روز است؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بهتر است بدانید معمولا جراحی ترمیمی بینی, یک جراحی سرپایی است. مدت زمان لازم برای انجام این جراحی چیزی حدود 1 تا 3 ساعت است که یا در مطب پزشک یا در بیمارستان تحت بی حسی موضعی یا بی هوشی عمومی انجام می شود و فرد هیچ گونه دردی را حس نخواهد کرد اما ممکن است کمی دچار حالت تهوع شود.

دوره ی ریکاوری برای بهبود بیمار بعد از این جراحی حدود 2 هفته است. دکتر جراحی بینی به احتمال زیاد بینی بیمار را در این مدت گچ می گیرد. کاهش ورم و تورم در هفته ی اول روند چشمگیری را دارد.
بهتر است در جراحی اولیه دکتر جراحی بینی مجربی را انتخاب کنید تا از عمل جراحی ثانویه بینی جلوگیری کنید.

آیا می توانیم به جای انجام دادن عمل ترمیم بینی از تزریق ژل ( زیبایی بینی بدون جراحی ) هم استفاده کنیم؟

بله, تزریق ژل مخصوصا برای بیمارانی که به دنبال انجام جراحی ترمیم بینی هستند می تواند بسیار موثر باشد. انجام جراحی بینی باعث ضعیف شدن ساختار داخلی بینی می شود و با انجام جراحی های مکرر بینی شدیدا آسیب پذیر می شود.

از سویی دیگر اصلاح بد شکلی ها و مشکلات جزئی با جراحی می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. به همین خاطر استفاده از ژل های تزریقی برای فرم دهی بهتر و برطرف کردن بعضی از مشکلات می تواند بسیار مناسب تر از جراحی ثانویه بینی باشد.

یک دکتر جراحی بینی مجرب می تواند بدون آسیب زدن به ساختار های حساس بینی, ناهنجاری های مربوطه را با تزریق ژل به سادگی بر طرف کند.
منبع: پزشک آشنا