انجمن تخصصی ساران هاستینگ

نسخه‌ی کامل: جاهای دیدنی سوئد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جاهای دیدنی سوئد | جاذبه های گردشگری سوئدجاهای دیدنی سوئد را میشناسید ؟ در تور سوئد چه جاذبه هایی منتظر ما هستند ؟کاخ دروتنینگهولم (Drottningholm) یکی از جاهای دیدنی سوئداین کاخ که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است در جزیره LOVO قرار دارد.
کاخ متعلق به قرن هفدهم است و هم اکنون محل سکونت خاندان سلطنتی است.
در قضای سبز این کاخ مجسمه های برنزی که غنائمی از دانمارک و بوهمیا هستند به چشم میخورد.
سالن آمفی تئاتر کاخ که Drottningholms Slottsteater نام دارد و در قرن هجدهم ساخته شده است هنوز هم مورد استفاده قرار میگیرد.
هزینه ورودی کاخ : برای بزرگسالان : 120 کرون است . و برای دانشجویان 50 کرون و برای زیر 17 سال رایگان است.موزه ی واسا (Vasa museum)- یکی از جاهای دیدنی سوئداین موزه مشهور ترین موزه سوئد است که سالانه یک میلیون بازدید کننده دارد .
بیشتر این بازدید کنندگان به بازدید از کشتی جنگی واسا می آیند کشتی جنگی واسا که افتخار ناوگان سلطنتی بود در سال 1628 در اولین عملیات دریایی اش تعادلش را از دست داد و غرق شد و پس از سه قرن از زیر آب ها خارج شد .
ساعت بازدید : مه تا سپتامبر : 10 صبح الی 5 بعد از ظهر _ ژوئت تا اوت 8:30 الی 6 بعد از ظهر
هزینه ورودی برای بزرگسالان : 130 کرون است و برای زیر 18 سال رایگان است.
جاهای دیدنی سوئد  طراحی سایت  طراحی سایت  طراحی سایت طراحی سایت موکت  کفپوش لمینت  قایق Stromma و بازدید از 3 مجمع الجزایر استکهلم - یکی دیگر از جاهی دیدنی سوئددر استکهلم آب همه جا جریان دارد و به آن ونیز شمالی گویند.استگهلم 30000 مجمع الجزایر دارد .
چندین جزیره با خانه های رنگی اشغال شده اند و باقی جزایر خالی از سکنه هستند.
تور های زیادی در سوئد وجود دارد که شما را با قایق به دیدن این مجمع الجزایر میبرد پارک جوگاردن Djurgården یکی از جاهای دیدنی سوئد این پارک فوق العاده امکانات بسیار متنوعی دارد .
کافه های سنتی و رستوران ها ، اسنک بارها و هتل های بسیار زیادی نیز دارد.
میتوانید قایق کانو و یا دوچرخه اجاره کنید و گشتی بزنید.
از موزه بند معروف موسیقی سوئد Abba the Museum دیدن کنید.
باغ وحش را نیز از یاد نبرید.[تصویر:  sweden-helsingborg-karnan.jpg]سیگتونا (Sigtuna) - یکی از جاهای دیدنی سوئدشهری قدیمی و معروف سوئد است د رواقع اولین شهری که از سوئد کشف شد.
این شهر قدیمی در کنار دریاچه مالارن و در منظره سبز و انبوه اوپلاند واقع شده است.
تاریخ این شهر را میتوان در کلیسای قرون وسطایی - بقایای ساختمان های قدیمی -ستگ های اسکاندیناوی و ... مطالعه کنید.
در خیابان Storgatan که قدمتی 1000 ساله دارد میتوانید به خرید بپردازیدویسبی (Visby) یکی از جاهای دیدنی سوئدشهری در جزیذه گاتلند با تاریخ قرون وسطایی و کلیساهایی ویران شده با خیابان هایی سنگفرش شده .
این شهر را مروارید دریای بالتیک می نامند و در فهرست مسراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.
از دیوارهای 700 ساله این شهر با 44 برج دفاعی حتما دیدن کنید. آبریز گوتا (The Göta Canal)-یکی از جاهای دیدنی سوئدکانال گوتا برترین جاذبه مهندسی سوئد با 190 کیلومتر طول متعلق به قرن نوزدهم است.
این کانال 47 پل و 58 سد متحرک دارد.کیرونا (Kiruna ) ، لاپ لند(Lapland)- یکی از جاهای دیدنی سوئدشمالی ترین شهر سوئد ، پر جمعیت ترین شهر سوئد و هم مرز با فنلاند و نروژ است.
اولین هتل یخی ساخته شده در جهان در این شهر قرار دارد .پارک ملی آبیسکو(Abisco)- یکی از جاهای دیدنی سوئدتابستان های این منطقه شب ندارد ! و تابش خورشید 24 ساعته است!
این پارک 77 کیلومتر مربع است و شهرتش به خاطر حیات وحش مناطق شمالی و طبیعت بکرش است.
این پارک مکانی عالی برای گردگشری است و شفق قطبی را هم میتوان در اینجا مشاهده کرد.شهربازی لیزبرگ (Liseberg Theme Park)، گوتنبرگ -یکی از جاهای دیدنی سوئدیکی از محبوب ترین مکان های دیدنی سوئد است و سالانه 3 میلیون بازدید کننده دارد.
این مکان جذابیت ها و تفریح های فراوانی دارد مثل چرخ و فلک کودکان و قصر افسانه ای شیاطین سرعت، ماشین های کوبنده و چهار ترن هوایی!کنسرت های تابستانی در استیج پارکهزینه ورودی برای بزرگسالان 90 کرون و کودکان زیر 110 سانتی متر رایگان می باشند.