انجمن تخصصی ساران هاستینگ

نسخه‌ی کامل: انواع سایبان پارکینگ خودرو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  %D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9...24x575.jpg]
سایبان پارکینگ خودرو و انواع آن 
آیا تا به حال به فکر استفاده از سایبان پارکینگ افتاده اید. حتما پیش آمده که خودرو خود را در حیاط گذاشته اید و باران آن را خیس و کثیف کرده است. یا در اثر تابش آفتاب اینقدر گرم شده که نشستن روی صندلی اذیت تان میکند. بسیاری از خانه ها پارکینگ برای ماشین ندارند و یا حیاط برای پارک موتور و ماشین مناسب نیست. اما با سایبان پارکینگ این مشکل حل شده است.
خودرو ها معمولا در معرض نور آفتاب و آب باران قرار دارند. این مسائل به ماشین بسیار آسیب میزند. به مرور اتومبیل شما مستهلک میشود و حتی در اثر باران شدید امکان نفوذ آب به داخل ماشین هم وجود دارد. برای جلوگیری از این قبیل مسائل بهترین وسیله سایبان است. برای کسانی که حیاط دارند و معمولا ماشین را آنجا پارک میکنند بهتر است از سایبان پارکینگ استفاده کنند.
نصب و استفاده از سایبان برای محل پارک خودرو بهترین وسیله محافظت از ماشین در حیاط ویلا یا منزل شماست. سایبان پارکینگ انواع مختلفی دارد و به صورت ثابت و متحرک قابل ساخت و نصب است. سایبان ها متناسب با محل زندگی و حیاط شما ساخته میشوند. قطعات سایبان مونتاژ میگردد و در محل حیاط اقدام به نصب آن مینماییم.  سایبان های ثابت به صورت دائمی در همان محل نصب باقی میمانند ولی سابان متحرک را میتوانید جمع کنید. البته چادر سایبان داخل همان محفظه میماند. باز و بست کردن سایبان متحرک با استفاده از ریموت امکان پذیر است و از این بابت کار شما آسان شده است.
سایبان متحرک و ثابت 
برای تولید سایبان پارکینگ مدل های مختلفی طراحی شده است. شما با توجه به نیاز و فضای مورد استفاده برای پارک ماشین میتوانید سایبان را تهیه کنید. استفاده از این وسیله هم مانع از خراب شدن ماشین شما میشود و هم آنرا تمیز نگه میدارد. وجود سایبان در زمستان باعث سالم ماندن شاسی اتومبیل میگردد. خرید هرکدام از انواع سایبان متحرک و ثابت به میزان بودجه و سلیقه شما بستگی دارد.
برای ساخت اسکلت سایبان پارکینگ از متریال فلز و آلومنیوم استفاده میشود. سایبان ها پایه و اسکلت محکمی دارند تا بتواند چادر سایبان را تحمل کند. سایبان با پایه فلزی از قدیم مورد استفاده بوده است و در برابر ضربه هم بسیار مقاوم است.
برای ساخت پایه سایبان از فولاد هم استفاده میشود. اما سایبان های آلومینیومی نسبت به سایبان فولادی مقاومت بیشتری دارد ولی امروزه کمتر از آن استفاده میشود. سایبان پارکینگ با استفاده از متریال پی وی سی هم قابل ساخت و اجرا است و برای فضای باز بسیار مقاوم است.
سازه سایبان باید به گونه ای باشد که در اثر باد و طوفان خراب نشود. برای سایبان پارکینگ متحرک البته امکان جمع شوندگی وجود دارد. اما همیشه در ساخت از پایه و پارچه محکم و مقاوم برای سایبان استفاده میگردد.
برای خواندن ادامه مقاله بر روی انواع سایبان پارکنیگ خودرو کلیک کنید.
یکی ار بهترین شرکت های در ضمینه فروش آسانسور و بالابر خودرو شرکت آسانسور پارس ایمن بالابر هست. کارشون عالیه...
شماره تماسشون:
021-88068414