انجمن تخصصی ساران هاستینگ

نسخه‌ی کامل: مهمترین نبایدهای سئو چیست؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مهمترین نبایدهای سئو چیست؟
ما در این مقاله میخواهیم به مهمترین نبایدهای سئو و کارهایی که نباید انحام دهیم بپردازیم. کارهایی که باید در ذهن داشته باشید تا در سئو سایت انجام ندهید. به این ترتیب نتایج بهتری در رتبه بندی موتورهای جست و جو متوجه سایت شما خواهد شد.
اگر سئوکار هستید و یا در جهت ارتقاء سایت تلاش میکنید مهم است که این موارد را همیشه به یاد داشته باشید تا نتایج بهتری متوجه سایت شما شود. بسیاری از سایت ها باید برای ارتقاء خود کارهایی انجام دهند که نیاز به دقت بالایی دارد. زیرا هرچه میگذرد حساسیت گوگل نسبت به سایت ها بیشتر میشود و مهم است که سایت شما در رتبه بالاتر و کیفیت بیشتر باشد.
میتوان سئو را اینگونه تصور کرد که یک بازی بین سایت شما و موتورهای جست و جوی گوگل وجود دارد. برای برد باید از قوانین معینی پیروی کنید. همچنین هنگام استفاده از تکنیک ها باید هوشمندی و خلاقیت به خرج دهید. قوانین این بازی مدام در حال تغییر است و روشها در حال بروز رسانی و تغییر هستند. پس باید همیشه آنها را بشناسید و استفاده کنید. باید به این باید و نبایدهای سئو توجه کرد تا جایگاه سایت شما نزد موتورهای جست و جو بالا برود.

این کارها را برای سئو انجام ندهید!
برای طراحی یک سایت کاربر پسند باید نکاتی را به یاد داشته باشید که هرگز به انجام آنها اقدام نکنید. این باید و نبایدهای سئو  براساس راهنمای وب مستر هستند و توجه به آنها رتبه شما را در میان جست و جوی گوگل افزایش میدهد.
 
1- کاربران خود را فریب ندهید! 
در درجه اول به یاد داشته باشید که سایت را برای کاربران طراحی کنید و نه برای موتورهای جست و جو. مهم است که در ابتدا محتوای شما متفاوت و جذاب برای کاربران نمایش داده شود. معمولا محتوا سایت تکراری است. نباید اینگونه باشد که شما یک مطلب را در دو صفحه بیاورید یا آنرا چندبار در سایت تکرار کنید.
 
2- موتورهای جست و جو را فریب ندهید! 
تلاش نکنید تا با ساختن لینک های مخفی یا انتقال آدرس مخفیانه موتورهای جست و جو را فریب دهید. بسیاری از کاربران نت تکنیک هایی را به کار میگیرند تا رتبه سایت خود را افزایش دهند. بهتر است این کار را به شیوه درست انجام دهید. از نباید های سئو استفاده نکردن از لینک های غیر مرتبط با سایت است.

برای خواندن ادامه این مقاله و مقاله های دیگر کلیک کنید.