انجمن تخصصی ساران هاستینگ

نسخه‌ی کامل: چرا به نظافتچی نیاز داریم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  %D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%85%D9...%DA%A9.jpg]

استخدام نظافتچی برای نظافت منزل
آیا به این فکرکرده اید چرا به نظافتچی نیاز داریم؟
آیا تابحال از نظافتچی برای نظافت و کارهای خانه کمک گرفته اید؟
یک تحقیق توسط نیویورک تایمز نشان میدهد که کمک گرفتن و استخدام نظافتچی شما را خوشحال تر میکند. تمیز کردن خانه و محیط اطراف به خودی خود میتواند نشاط زندگی را افزایش دهد. همچنین در سلامت جسم و روان هم موثر است. اما میخواهیم بدانیم استخدام فردی به عنوان نظافتچی چه دلیلی دارد و چرا ما را خوشحال تر میکند؟
نظافت منزل و محل کار از اهمیت زیادی برخوردار است اما گاهی اوقات زحمت زیادی را برای شما به همراه دارد. در زمان نظافت باید تمام گوشه و کنار خانه را به خوبی تمیز کنید. بهترین راه برای انجام تمام و کمال نظافت استخدام نظافتچی یا استفاده از نیروی خدماتی است. با استخدام یک فرد به عنوان نظافتچی شما دیگر لازم نیست تا تمام روزتان را به نظافت منزل بپردازید. یا لزومی ندارد تا تمام کارها را خودتان به تنهایی انجام دهید. یک نیروی خدماتی ماهر به شما کمک میکند تا کارها سریعتر پیش برود و نظافت دقیق تر انجام گیرد. شما زمان بیشتری دارید و میتوانید با خیال راحت کارها را به او بسپارید.
بی تفاوتی نسبت به تمیزی خانه میتواند محل زندگی شما را مستعد رشد میکروب ها و حتی بروز آلرژی نماید. انجام نظافت منزل از این قبیل بیماری ها جلوگیری میکند و زمینه بروز آلرژی را کاهش میدهد. نیروی خدماتی حرفه ای برای اجرای روشهای پاکسازی دوره دیده است و به خوبی از پس این کار برخواهد آمد.

[تصویر:  %D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%81%D8%AA%DA%86%DB%...%DA%A9.jpg]

نظافت منزل با نیروی خدماتی ماهر
نظافت منزل برای برخی افراد زحمت و سختی زیادی دارد. یا ممکن است شما زمان کافی برای نظافت نداشته باشید. در این صورت بهتر است از نظافتچی برای این کار کمک بگیرید. اگر بیمار هستید و به طور مثال حساسیت خاصی دارید یا دچار مشکلات تنفسی هستید حتما گردگیری و نظافت میتواند به سلامتی شما آسیب بزند. حتی یک آلرژی متوسط هم میتواند با گردگیری تشدید شود و بیماری شما را بدتر کند. پس بهتر است این کار را به فرد دیگری بسپارید. به این ترتیب مجبور به استفاده از مواد شوینده نیستید و نظافت منزل هم انجام خواهد شد.
اصلا نگران هزینه نیروی خدماتی نباشید. نرخ نظافت منزل به صورت ساعتی محاسبه میشود و خیلی گران نخواهد بود. هزینه این خدمات مقرون به صرفه خواهد بود زیرا زمان و انرژی کمتری از شما میگیرد. خدمات نظافتی از آن جمله خدماتی است که شما در طول سال حداقل یکبار به آن نیاز خواهید داشت. زیرا این کار زمان بر و کمی دشوار است. پس استخدام نیروی خدماتی میتواند برای شما توجیه اقتصادی داشته باشد.
علاوه بر این در مواردی مانند زمان برگزاری جشن ها و مهمانی ها شما میتوانید از نیروهای خدماتی کمک بگیرید. در این مواقع حجم کار زیاد میشود و نظافت منزل و پذیرایی از مهمان ها به صورت توامان اصلا آسان نیست. با استخدام این افراد میتوانید در زمان صرفه جویی کنید. نکته مهم تر این است که در صورتی که به دنبال فرد مطمئن و ماهر هستید حتما از شرکت های نظافتی درخواست کنید. به این ترتیب خیال شما از امنیت منزل و محل کارتان راحت خواهد بود.

[تصویر:  %D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%85%D9...%DA%A9.jpg]

عوامل موثر بر هزینه نظافت منزل 
متراژ منزل شما : 
یکی از عوامل موثر در محاسبه هزینه نظافت منزل، متراژ محل زندگی شماست. هرچه متراژ بیشتر باشد هزین نظافت هم به تبع آن افزایش میابد. یا اگر نظافت منزل شما حیاط و راهرو را هم در بر بگیرد هزینه بیشتر خواهد شد. زمان نظافت برای تمام خانه در این صورت افزایش میابد، پس نرخ نظافت هم بر اساس ساعت زیاد میشود. در مواردی نیز لازم است تا چند نظافتچی را برای این امر استخدام کنید. هرچند دستمزد دو نفر زیادتر است اما کارها سریعتر انجام خواهد شد و زمان کمتری از شما میگیرد.
نظافتچی خانم یا آقا :
هزینه نظافت منزل شما در زمان استخدام نیروی خدماتی خانم یا آقا بیشتر متفاوت است. اکثرا برای کارهای سنگین یا نظافت منزل در متراژ بالا تمایل به استخدام نیروی آقا بیشتر است. اما در مواردی مانند پذیرایی از مهمان ها یا انجام کارهای سبک تر ترجیح بر استخدام نیروی خدماتی خانم است. در هر مورد قیمت دستمزد این افراد متفاوت است و بر اساس نوع کار و زمان لازم برای نظافت محاسبه میشود.
لوازم نظافت منزل :
معمولا زمانیکه نیروی خدماتی برای نظافت منزل استخدام میکنید، خرید لوازم نظافت و مواد شوینده به عهده خود شماست. لوازمی مانند تی، تشت، سفیدکننده ها، دستمال و جارو و … باید توسط صاحبخانه خریداری شود. اگر فرصت تهیه این لوازم را ندارید میتوانید از نیروی خدماتی بخواهید آنها را تهیه کند. اما هزینه تهیه این لوازم باز هم با خود شما خواهد بود.

[تصویر:  %D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%...%DA%A9.jpg]

استخدام نیروی خدماتی برای نظافت منزل در تهران 

اگر منزل شما خیلی بزرگ است و زمان کافی برای نظافت آن ندارید. یا از حساسیت و مشکلات تنفسی رنج میبرید. یا اگر زمان کافی برای نظافت و پذیرایی مهمانان خود ندارید، بهتر است به فکر استخدام یک نظافتچی برای امور منزل خود باشید. شرکت نظافتی رسام پاک با نیروهای مطمئن و ماهر آماده خدمت رسانی به شما در امر نظافت ادارات، نظافت راه پله و مبل شویی و … می باشد. ساکن هر نقطه از تهران که هستید همین حالا با  ما تماس بگیرید. برای استفاده از خدمات شرکت نظافتی در الهیه، شرکت نظافتی در بلوار دریا، شرکت نظافتی در پونک، شرکت نظافتی در تهرانپارس و سایر مناطق تهران میتوانید با ما در ارتباط باشید.
اگه دنبال تامین نیروی انسانی برای مراسمات و جشن ها و دیگر مراسما یا نطافت منزل یا شرکتتون هستین پیشنهاد من شرکت خدمات نظافتی پاکی تاپ هست.کارشون خیلی خوبه