انجمن تخصصی ساران هاستینگ

نسخه‌ی کامل: ویژگی های سقف برقی پلی کربنات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ویژگی های سقف برقی پلی کربنات
در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی های سقف برقی پلی کربنات شما را آشنا کنیم. سقف برقی یکی از سازه های محبوب می باشد که وظیفه اش محافظت از محدوده پوشش خود می باشد. سقف هوشمند یا همان سقف برقی به دلیل استفاده آسان و همچنین ظاهر زیبایی که دارد طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. سقف برقی در جنس های مختلف تولید می شود که یکی از این جنس های سقف برقی که می توان به آن اشاره کرد سقف برقی پلی کربنات است.
یکی از ویژگی های سقف برقی پلی کربنات که می توان به آن اشاره کرد این است که این امکان را به شما می دهد به راحتی به منظره بالا دید داشته باشید و نور خورشید را به راحتی دریافت کنید البته سقف برقی جلوی تابش نور خورشید را می گیرد اما نور طبیعی روز را به راحتی می توانید دریافت کنید و این ویژگی به دلیل شفاف بودن سقف برقی پلی کربنات می باشد. سقف برقی می تواند به راحتی از شما در برابر عوامل طبیعی محافظت کند. با وجود سقف برقی پلی کربنات شما در طول روز نیاز به روشن کردن لامپ نخواهید داشت زیرا شفاف می باشد و نور طبیعی را به راحتی برای شما فراهم می کند.


جنس سقف برقی پلی کربنات
جنس چارچوب سقف برقی پلی کربتات از فلز آلومینوم یا گاهی اوقات فولاد می باشد که از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاومت بسیار بالایی دارد. اما جنس سقف پلی کربنات همانطور که از نامش پیدا می باشد از ورق های پی کربنات تولید می شود. شیشه را در نظر بگیرید سقف برقی پلی کربنات همانند شیشه شفافیت بالایی دارد اما باید گفت که از شیشه بسیار سبک تر و مقاوم تر است.
شیشه زمانی که بشکند خیلی خرد می شود و در همه جا پخش می شود اما سقف هوشمند پلی کربنات اینطور نیست در زمان شکستن خیلی خرد و آسیب زننده نمی باشد. از سقف برقی پلی کربنات به عنوان عایق صوتی نیز استفاده می کنند. سوالی که برای افراد مختلف پیش می آید این است که نور خورشید می تواند به ورق های پلی کربنات نفوذ کند و اثر بد بر روی پوست ما بگذارد؟
خیر اینطور نیست سقف برقی پلی کربنات به راحتی اشعه های مضر خورشید را فلیتر کرده و یک روشنایی دلخواه شما و بی ضرر فراهم می کند. شما می توانید در بازار رنگ بندی متنوع ورق های پلی کربنات را پیدا کنید. به کمک این ورق ها می توانید به راحتی یک نورپردازی جذاب و خاص را ایجاد کنید و این محیط لذت کافی را ببرید.


برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید.