انجمن تخصصی ساران هاستینگ

نسخه‌ی کامل: حمل یخچال ساید بای ساید | هزینه حمل یخچال ساید بای ساید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
حمل یخچال ساید بای ساید 


[تصویر:  %D8%AD%D9%85%D9%84%20%DB%8C%D8%AE%DA%86%...%D8%AF.jpg]حمل یخچال ساید بای ساید یکی از وسایلی است که نیاز به دقت و توجه زیادی دارد،حتی اگر تازه عروس و داماد هستید هم میتوانید از خدمات ویژه حمل جهیزیه عروس هم استفاده کنید تا اولین تجربه تان یک تجربه عالی و حرفه ای باشد.
نحوه حمل یخچال ساید بای ساید و جابجایی آناز اهمیت بالایی برخوردار است و کوچکترین ضربه باعث خرابی یخچال میشود. 
بسیاری از ماها، با تعویض منزل و خانه مسکونی، برای اسباب کشی، باید یخچال و فریزر را نیز منتقل کنیم. آنها جزو اصلی ترین لوازم خانگی هستند که باید با دقت حمل شوند. حال نحوه منتقل کردن اصولی آن بسیار مهم است؛ زیرا اشتباه در حمل آن باعث ضرر زدن به یخچال و حتی خرابی آن می شود و هزینه ای روی دست ما می گذارد. در این مقاله به صورت جامع توضیح داده می شود که چگونه به نحوه ی مناسب آن را منتقل نماییم.
یخچال و فریزر های بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و گذر از راهرو ورودی ساختمان ها احتمال آسیب دیدگی و قر شدگی دارد حتی ممکن است در مسیر دچار آسیبد دیدگی شوند اگر به طور صحیح در وسیله نقلیه مناسب جایگذاری نشوند اما پرسنل ما برای برخی خانواده ها حمل بار با تریلی  یا حمل بار با خاور را به مشتریان عزیز پیشنهاد میکنند تا انواع وسایل به راحتی و مطمئن در وسیله نقلیه جای بگیرند و مشکلی ایجاد نشود.
در این مرحله، ابزاری بسیار کارآمد به نام چرخ دستی وجود دارد که بسیار راحت وزن یخچال را تحمل می کند و به دلیل داشتن چرخ بسیار کمک می کند به خصوص زمانی که شما در منزلی با داشتن پله های زیاد زندگی می کنید که استفاده از این چرخ دستی ها بسیار لازم است.
یکی دیگر از این ابزار ها، کمربند هایی است که اشخاص حمل کننده به خود بسته و به یخچال می بندند تا بتوانند آن را حمل کنند.
بهترین روش برای بلند کردن دستگاه این است که، ابتدا کمربند ها را بسته و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید سپس با کج کردن آن به آرامی روی چرخ دستی گذاشته و آن را حمل کنید. حتما توجه کنید که این کار توسط چند نفر انجام شود و به صورت تکی اجرا نشود زیرا خطرات بسیار برای کمر دارد و علاوه بر آن، به دلیل وزن زیاد یخچال، احتمال افتادن آن نیز وجود دارد.

منبع شرکت باربری آسان بار