انجمن تخصصی ساران هاستینگ

نسخه‌ی کامل: تعویض باتری نوکیا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تعویض باتری نوکیا: در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم در مورد تعویض باتری نوکیا برای شما توضیح دهیم. باتری گوشی نوکیا، یکی از مهم ترین اجزای سخت افزاری این گوشی است که به عنوان منلع تغذیه می تواند عملکرد بسیار خوبی را با قدرت بالا از خودش نشان دهد. یکی از مهم ترین دلایلی که منجر به تعویض باتری نوکیا می شود، خراب شدن باتری است. اگر می خواهید باتری موبایل نوکیا خود را عوض کنید به شما پیشنهاد می کنیم، در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

برای تعویض باتری گوشی نوکیا، باید از خراب شدن باتری موبایل خود مطمئن شوید. به شما توصیه می کنیم زمانی باتری موبایل خود را تعویض کنید و باتری جدید را جایگزین آن کنید که باطری نوکیا کاملا خراب شده باشد و کارایی برای شما نداشته باشد. چرا که تعویض باتری نوکیا در صورتی که هیچ ایرادی نداشته باشد، می تواند منجر به آسیب به گوشی شود. چرا که این روزها بیشتر باتری هایی که در فروشگاه به فروش می رسند به صورت تقلبی و فیک هستند.

در ادامه می خواهیم در مورد تعویض باتری نوکیا، و نحوه عوض کردن باتری موبایل برای شما توضیح دهیم. اگر قصد عوض کردن باتری نوکیا خود را دارید به شما توصیه می کنیم در ادامه همراه ما باشید تا بتوانیم به صورت تصویری و گام به گام نحوه باز کردن گوشی نوکیا را به صورت کامل در اختیار شما عزیزان و کاربران این برند قرار دهیم.

طریقه تعویض باتری نوکیا
نحوه تعویض باتری موبایل نوکیا
نحوه تعویض باتری موبایل نوکیا
چگونگی عوض کردن باتری گوشی نوکیا، سختی ها و پیچیدگی هایی دارد که شما می توانید با آموزش هایی که به صورت تصویری در ادامه این مقاله داده می شود، آن را خودتان انجام دهید و یا اینکه از یک متخصص بخواهید تا این کار را برایتان انجام دهد.

اگر قصد تعویض باتری گوشی خود را دارید بای از ابزارها و وسایل مخصوصی استفاده کنید. شما برای تهیه این ابزار باید تا حدودی هزینه کنید به همین دلیل توصیح می کنیم، عوض کردن باتری نوکیا را به یک متخصص بسپارید تا مشکلی برای گوشی شما به وجود نیاید. در ادامه تمام مراحل جابه جا کردن باطری نوکیا را برای شما خواهیم گفت.

دلایل تعویض باتری گوشی نوکیا:
زود شارژ خالی کردن باتری
داغ شدن بدنه گوشی
داغ شدن باتری گوشی
باد کردن باتری
هنگ کردن و کند شدن آن
خاموش شدن ناگهانی موبایل
سیاه شدن قسمتی از صفحه موبایل
اگر با هر یک از این علائم روبه رو بودید باید توجه داشته باشید که باتری گوشی شما روبه خرابی است و نیاز به تعویض دارد. پس از آن می توانید بهترین زمان تعویض باتری موبایل نوکیا را در نظر داشته باشید.

مراحل تعویض باتری نوکیا به صورت گام به گام
مراحل تعویض باتری نوکیا به صورت گام به گام
خارج کردن سیم کارت
مرحله 1 تعویض باتری نوکیا
قبل از هر کاری شما باید سیم کارت را از گوشی خود خارج کنید تا در هنگام عورض کردن باتری دچار مشکل نشود و نسوزد.

گرم کردن قاب گوشی
مرحله 2 تعویض باتری نوکیا
برای اینکه بتوانیم به راحتی قاب گوشی را باز کنیم باید گوشی را با استفاده از سشوار آن را گرم کنیم. سعی کنید یک طرف گوشی را حرارت دهید و این کار را به مدت 30 ثانیه انجام دهید. دقیقا مانند چیزی که در تصویر دیده می شود.

باز کردن قاب گوشی
مرحله 3 تعویض باتری نوکیا
وقتی از گرم شدن و جدا شدن چسب بین قاب گوشی مطمئن شدید می توانید با استفاده از یک کارت قاب را جدا کنید. برای اینکه می توانید همانند چیزی که در تصویر بالا مشاهده می کنید، کارت را ما بین دو طرف گوشی قرار دهید و دور تا دور آن به آرامی بکشید تا چسب به آرامی جدا شود.

جدا کردن قاب از روی گوشی
مرحله 4 تعویض باتری نوکیا
پس از اینکار می توانید به سادگی صفحه اصلی گوشی را از قاب جدا کنید. تا بتوانید به باتری دسترسی داشته باشید.

جدا کردن براکت فلزی
مرحله 5 تعویض باتری نوکیا
شما می توانید با استفاده از پیچ گوشیتی فیلیپس پیچ را مانند چیزی که در تصویر می بیند باز کنید و در نهایت براکت را از این صفحه جدا کنید.

جدا کردن اتصال صفحه
مرحله 6 تعویض باتری نوکیا
برای اینکار می توانید از ابزاری به اسم اسپودگر استفاده کنید و به راحتی این اتصال را جدا کنید. تا بتوانید به باتری دسترسی داشته باشید.

جدا کردن قاب باتری
مرحله 7 تعویض باتری نوکیا
مانند چیزی که در تصویر می بینید می توانید این قاب را که روی باتری قرار دارد به آرامی با استفاده از اسپایدر جدا کنید.

جدا کردن براکت از قاب باتری
مرحله 8 تعویض باتری نوکیا
پس از آن شما باید با استفاده از پیچ گوشتی این براکت را باز کنید و سپس با استفاده از یک موچین آن را جدا کنید.

باز کردن پیچ ها
مرحله 9 تعویض باتری نوکیا
همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، شما باید تمامی پیچ هایی که روی این قاب وجود دارد را با استفاده از پیچ گوشتی های مخصوص جدا کنید.

برداشتن صفحه
مرحله 10 تعویض باتری نوکیا
پس از اینکه تمامی پیچ ها را باز کردید چیزی شبیه به تصویر بالا را در اختیار خواهید داشت که می توانید با استفاده از ابزار اسپودگر آن را به صورت کامل جدا کنید.

جدا کردن باتری نوکیا
مرحله 11 تعویض باتری نوکیا
پس از اینکه تمام مراحل را به درستی انجام دادید می توانید باتری را مشاهده کنید. حال می توانید با استفاده از موچین باتری را به سمت بالا هدایت و در نهایت آن را جدا کنید و پس از آن باتری جدید نوکیا را جایگزین کنید.

هزینه تعویض باتری گوشی نوکیا در رایااستور
برای تعویض باتری گوشی نوکیا، شما باید از بهترین باتری استفاده کنید. تعویض باتری علاوه بر اینکه به یک متخصص حرفه ای نیاز دارد، باید از بهترین باتری برای عوض کردن آن استفاده کنیم. همان طور که می دانید باتری جزء مهمی از یک گوشی به حساب می آید و شما می توانید با استفاده از باطری تمام اطلاعات استفاده مفیدی از باتری داشته باشید.

در این مقاله در مورد تعویض باتری نوکیا برای شما عزیزان توضیح دادیم. شما می توانید با بررسی مراحل تعویض باتری گوشی نوکیا، عمر گوشی خود را افزایش دهید. برای خرید بهترین  و با کیفیت تریت باتری موبایل نوکیا می توانید به فروشگاه اینترنتی رایااستور، یکی از بزرگ ترین مراکز فروش باتری موبایل اصل گوشی های هوشمند مراجعه کنید.

اگر قصد خرید باتری نوکیا اصل و اورجینال را دارید و به دنبال قیمت باطری اصلی نوکیا ساده هستید، اینجا کلیک کنید و وارد فروشگاه باتری موبایل رایا استور شوید.
علاوه بر رایا استور فروشگاه پلازا هم باتری های موبایل نوکیای اصل رو توی فروشگاهش با قیمت خیلی خوبی به فروش می رسونه. برای مثال باتری باتری اصلی گوشی نوکیا BL-4B توی رایااستور 64000 تومنه در حالیکه پلازا همین باتری رو با قیمت 53,800تومان برای فروش گذاشته.
همه باتری های برند نوکیا روی اینجا ببینید. https://www.plaza.ir/Brand/Nokia/categor...lterId-162