انجمن تخصصی ساران هاستینگ

نسخه‌ی کامل: پرده های رومن چه مشخصه و ویژگی هایی دارند؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پرده های رومن نوعی از پرده است که در هنگام باز بودن، از نظر ظاهری صاف، بدون برآمدگی و براق مانند پرده های عمودی معمولی هستند.

پرده یکی از عوامل مؤثر در دکوراسیون منزل می باشد. خانه ای که دارای پنجره های متعدد است را باید با استفاده از پرده های خاص، زیبا جلوه دهیم. در دکوراسیون منزل، ست شدن پرده ها با فرش و مبلمان از موارد ضروری به حساب می آید. ست شدن به معنی یک رنگ بودن نیست بلکه به معنی همراهی کردن رنگ ها می باشد.

[تصویر:  baroonpicweb21-1.jpg]

ویژگی های پرده رومن
پرده رومن با استفاده از تخته های نصب شده که به تارها وصل می شوند، در قسمت پشتی پارچه ساخته می شوند. انواع مختلف پارچه پرده ای را می توان برای پرده رومن، از ابریشم و پارچه پنبه و مصنوعی استفاده کرد. آنها جایگزین بسیار خوبی برای پرده های معمولی هستند زیرا انواع زیادی از رنگ ها، الگوهای را در دسترس دارند.

پرده رومن امکان کنترل آسان و مؤثر نور را فراهم می آورد. بسته به زمان روز یا فصل قابل تنظیم هستند و در صورت نیاز به تاریکی به طور کل تاریک می کنند. با انتخاب آستر حرارتی، آنها همچنین می توانند انرژی بیشتری را حفظ کنند.

این نوع از پرده ها می توانند در بیرون یا درون شکاف قرار گیرند. توصیه می کنیم فضای بیرون را انتخاب کنید، زیرا این امر باعث افزایش نور می شود و جای آن بسیار راحت است.

پرده های رومن دارای استفاده ی آسان هستند و از نظر ظاهری فوق العاده به نظر می رسند. مقرون به صرفه بودن بستگی به نوع پارچه و اندازه و همچنین انتخاب بندها دارد.