مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 37
» آخرین عضو: farzinet
» موضوعات انجمن: 121
» ارسال‌های انجمن: 122

آمار کامل

کاربران آنلاین
در حال حاضر 2 کاربر آنلاین وجود دارد.
» 0 عضو | 2 مهمان

آخرین موضوع‌ها
انجام گوگل ادورز برای طرا...
انجمن: طراحی وب سایت
آخرین ارسال توسط: sahar_tym
37 دقیقه‌ی پیش
» پاسخ: 0
» بازدید: 1
کد های QR و راه ارتباط با...
انجمن: طراحی وب سایت
آخرین ارسال توسط: sahar_tym
دیروز، 10:57 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 1
آموزش اکسل
انجمن: خرید و فروش وب سایت
آخرین ارسال توسط: farzinet
2017/05/27، 07:19 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 4
سئو محتوا
انجمن: بهینه سازی وب سایت SEO
آخرین ارسال توسط: farzinet
2017/05/27، 07:18 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 0
آموزش تصویری راه اندازی س...
انجمن: طراحی وب سایت
آخرین ارسال توسط: sahar_tym
2017/05/26، 03:54 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 7
چگونگی مقالات طراحی سایت
انجمن: طراحی وب سایت
آخرین ارسال توسط: sitecode
2017/05/18، 10:51 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 13
نرم افزار های مورد نیاز د...
انجمن: طراحی وب سایت
آخرین ارسال توسط: sitecode
2017/05/18، 10:50 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 22
آموزش گام به گام ساخت سای...
انجمن: طراحی وب سایت
آخرین ارسال توسط: sahar_tym
2017/05/17، 05:42 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 19
بایدها و نبایدها در مصاحب...
انجمن: مطالب آموزشی
آخرین ارسال توسط: mrsam
2017/05/16، 01:57 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 8
دوازده اشتباه سئو که اکثر...
انجمن: طراحی وب سایت
آخرین ارسال توسط: sahar_tym
2017/05/15، 05:46 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 10

 
  انجام گوگل ادورز برای طراحی سایت
ارسال کننده: sahar_tym - 37 دقیقه‌ی پیش - انجمن: طراحی وب سایت - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


گوگل ادورز که منجر به نمایش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما در سطر نتایج جستجو می شود ترافیک را برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما به دنبال خواهد داشت و از این رو بسیاری از کسب وکارها درصدد این می باشند که با صرف هزینه و مبلغی به گوگل این درخواست را نمایند که طراحی وب سایت آن را در نتایج جستجو به نمایش بگذارد که همان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مفهوم می یابد. شرکت هایی هستند که در زمینه درج تبلیغات در گوگل فعالیت می نمایند اما اگر بخوهید خود پروسه گوگل ادورز را اجرا نمایید و با اکانت خود و پرداخت وجه این امر را اعمال نمایید می بایست گام های زیر را به انجام رسانید.

گوگل ادورزتنظیم اکانت کاربری گوگل ادورز

ابتدا می بایست اکانت کاربری خود را در گوگل ادورز ایجاد نمایید. وارد سایت گوگل ادورز google adwords می شوید و سپس بر روی لینک Get started now کلیک نمایید. در این صفحه می توانید یک اکانت معمولی را در گوگل ادورز انتخاب نمایید و یا اینکه یک اکانت ویژه با آپشن های مختلف ایجاد نمایید. اگر می خواهیم چندین تبلیغات را با جملات تبلیغاتی متفاوت تنظیم نمایید پس از multiple Ad Groups گروه تبلیغات چندگانه استفاده نمایید.
در صفحه بعدی نام تبلیغاتی ، تنظیمات کلمات کلیدی را ایجاد نمایید. انتخاب دستگاه و Devices که به صورت موبایل و یا کامپیوتر شخص می باشد تبلیغات هدفمندتری را مطابق نیاز شما ایجاد می نماید. انتخاب شهر ، کشور و یا کد پستی نیز از آپشن های انتخابی دیگر می باشد که قابل تنظیم می باشد.
مبلغ پرداختی برای گوگل ادورز دو جزو دارد. Bid و overall Budget per Day . Bid مبلغی است که برای هر کلیک پرداخت می گردد. ماکزیمم کلیکی که می تواند در طول یک روز انجام پذیرد با overall Budget per Day مشخص می گردد و اگر لینک شما بیشتر از این تعداد کلیک بخور گوگل تبلیغات و ادورز شما را نمایش نمی دهد. این مقدار و تعدا بسته به نوع کسب وکار شما می باشد که تا چه میزان کلیک و جتسجو براساس کلمه کلیدی دارد. شما می توانید مبلغ پرداختی را برای ماه و یا سالانه پرداخت نمایید و تعداد را بر روزها تقسیم نمایید. در اینصورت دفعات قابل نمایش در هر روز را می توانید دریابید و نیز هزینه هر کلیک. به این موضوع که تعداد دفعات مورد نیاز را کلیک در هر روز برای کلمه کلیدی شما چه تعداد می باشد و مبلغ مورد نیاز را متناسب با Bid می بایست برای یک ماه یا چند ماه پرداخت نمایید.

چاپ این مطلب

  کد های QR و راه ارتباط با وب سایت
ارسال کننده: sahar_tym - دیروز، 10:57 AM - انجمن: طراحی وب سایت - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


قرار دادن کد های QR و راه ارتباط با وب سایت

کد های QR از راه هایی برای ارتباط با وب سایت، تلفن تماس، آدرس و غیره میباشد. که میتواند اطلاعات تماس مفید را از شما برای مشتری بفرستد که این کد های QR در روش های نوین عصر ارتباطی میباشد. امروزه استفاده کردن از کد های QR باب شده و بیشتر در مجلات و تبلیغات روی تراکت ها و غیره چاپ میشوند تا مشتریان احتیاجی به خاطر سپردن اطلاعات شما نداشته باشند و یک اسکن از کد های QR راه های ارتباطی با شما را بدست آورده و در موبایل خود ذخیره کنند. در این مقاله برای شما نحوه قرار دادن کد های QR و راه ارتباط با وب سایت را توضیح میدهیم.


معرفی همایش و گردهمایی ها

با استفاده از این کد ها میتوانید در تبلیغات خود توضیحات همایش و گردهمایی خود را در این کد ها استفاده کنید. میتوانید در این کدها اطلاعاتی مثل اسم همایش توضیحاتی در مورد همایش, تاریخ و زمان برگذاری همایش و غیره را در آن قرار دهید.


استفاده برای آدرس و شماره تماس

میتوانید از این کد ها در کارت های ویزیت استفاده کنید و اطلاعات تماس و آدرس را در این کدها قرار دهید. این کد ها به گونه ای میتوانند تنظیم شوند که با اسکن کردن شماره تماس شما را شماره گیری کند.

قرارگیری لوکیشن

همینطور میتوانید موقعیت جغرافیای شرکت و محل کار خود ر در این کدها بگنجانید و استفاده از Google map در این کد ها میتواند به نشان دادن موقعیت جغرافیایی شما کمک کند.

ارسال پیام با کد QR

از این کدها میتوانید برای فرستادن پیام در Whats app و تلگرام و دیگر اپلیکیشن های موبایلی استفاده کنید تا مشتری بتواند با اسکن کردن آن بتواند به راحتی با این برناممه ها با شما در تماس باشد

باز کردن آدرس وب سایت

فرقی نمیکند که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما به چه صورت میباشد شما میتوانید صفحه وب سایت خود را در این کد ها بگنجانید تا بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشید. که این روشی بسیار مفید برای رتبه سایت شما میباشد.

چاپ این مطلب

  آموزش اکسل
ارسال کننده: farzinet - 2017/05/27، 07:19 AM - انجمن: خرید و فروش وب سایت - بدون پاسخ

آموزش اکسل ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، هوش تجاری ، کلیک وی

یه دامین خوب برام معرفی کنین

چاپ این مطلب

  سئو محتوا
ارسال کننده: farzinet - 2017/05/27، 07:18 AM - انجمن: بهینه سازی وب سایت SEO - بدون پاسخ

برای آشنایی با مقوله دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید

چاپ این مطلب

  آموزش تصویری راه اندازی سایت
ارسال کننده: sahar_tym - 2017/05/26، 03:54 PM - انجمن: طراحی وب سایت - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


آموزش تصویری راه اندازی سایت: امروزه با رشد روز افزون صنعت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لزوم داشتن سایت حتی خیلی ساده و اولیه وجود دارد. با یک جستجوی ساده در دنیای اینترنت می توان متوجه شد. که بدون داشتن یک سایت برای دموی کار خود دیگر عملا نمیتوان پیشرفت چشمگیری در عرضه ی کاری خود داشت. به همین دلیل در این مقاله سعی بر آن شده تا به صورتی تصویری و بسیار گویا توضیحاتی در خصوص راه اندازی یک وب سایت شخصی با داشتن اطلاعات کمی از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشته باشید.

امروزه بسیاری از وب سایت ها قالب های آماده و مشخصی را در اختیار عموم قرار می دهند تا هر کس بتواند هر چند اولیه و ساده یک وب سایت شخصی راه اندازی نماید. یکی از این وب سایت ها سایت جوملا فارسی یا ووردپرس فارسی است که شما می توانید به یکی از این وب سایت ها رفته و یکی از قالب های آماده ی آن ها را دانلود نمایید. و در کامپیوتر خود نصب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی وب سایت تهران با اینتن این مطلب را مطالعه بفرمایید.


اولین گام برای طراحی سایت

قبل از این مرحله لازم است تا یک هاست مجازی برروی کامپیوتر خود ایجاد نمایید که این کار نیز با دانلود یکی از نرم افزار های ومپ یا زمپ امکان پذیر است. پس از دانلود و نصب بر روی کامپیوتر شخصی خود جوملا یا وردپرس خود را نصب نمایید. در این مرحله لازم است تا ومپ یا زمپ خود را فعال نمایید، که در تصویر نحوه ی اکتیو نمودن زمپ را مشاهده می کنید. جهت کسب اطلاعت بیشتر در ارتباط با آموزش ابزارهای مفید برای طراحی سایت مطلب فوق را مطالعه بفرمایید.


آموزش راه اندازی سایت

پس از این مرحله می توانید با ورود آدرس زیر به محیط CMS ی که در هاست لوکال کامپیوتر خود ایجاد نموده اید رفته و وب سایت مخصوص خود را طراحی نمایید. با توجه به تصویر می بینید که به عنوان مثال وردپرس اطلاعاتی را به صورت تستی در قالب وب سایت شما قرار داده است. گام اول این است که آن اطلاعات آزمایشی را مطابق میل خود تغییر دهید. چگونه یک پروژه ی طراحی سایت را شروع کنیم؟ را در این مطلب مطالعه بفرمایید.

شروع طراحی سایت

در این مرحله طبق تصویر می توانید با ورود عبارت wp-admin در ادامه ی نام localhost و نام پروژه تان به محیط سیستم مدیریت محتوای خود رفته و تغییراتی که مایلید در وب سایت خود ایجاد نمایید را اعمال کنید. در این بخش از منوهای سمت راست این دسترسی امکان پذیر است. از بخش نوشته ها می توانید مطالب سایتتان را تغییر دهید. از بخش فهرست ها منوهای سایتتان را و به همین ترتیب وب سایت خود را ایجاد نمایید.

چاپ این مطلب

  چگونگی مقالات طراحی سایت
ارسال کننده: sitecode - 2017/05/18، 10:51 AM - انجمن: طراحی وب سایت - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  11-Web.jpg]
چگونگی مقالات طراحی سایت : اگر در زمینه ی تولید محتوا کمی به تحقیق و تفحص پرداخته باشید به طور قطع متوجه این قضیه خواهید شد که متن هایی با حجم بالا نسبت به دیگر مطالب با بازدید  کمتری رو به رو بوده اند . از نتیجه های به دست آمده در این زمینه می توان دریافت که برای مقالات و محتوای وب سایت ها اندازه های استانداردی وجود دارد . البته شرکت گوگل بر اساس بیانیه ای اعلام نموده است که برای طول محتوای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ها تعداد کلمات مشخصی در الگوریتم های گوگل وجود ندارد .
تاثیر طول مطلب بر سئو وب سایت :
در سئو وب سایت عوامل گوناگونی موثر می باشند . یکی از این موارد محتوا و مطالب مفید و مورد پسند کاربران می باشد . در واقع یک متن خوب متنی است که برای کاربران دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 بیشترین فایده را داشته باشد و از کملات کلیدی بیشتری در آن استفاده شده باشد .
ارزش متون طولانی :
از آن جایی که وبلاگ نویسان برای تولید چنان مقاله هایی می بایست مدت زمان بیشتری را برای تحقیق درباره ی موضوع مورد نظر و نگارش آن صرف کنند از این رو این دسته از مقالات نسبت به مطالب کوتاه مفید تر می باشند . هم چنین در این مقالات می توان از لینک های خروجی بیشتری به منظور افزایش کاربران وب سایت استفاده کرد .
[تصویر:  12-Web.jpg]
این نکته را به یاد داشته باشید مواردی که تا به حال گفته شد به این معنا نیست که محتوای طولانی تر و حجیم تر به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 تان فرصت بیشتری برای استفاده از کلمات و عبارات کلیدی را می دهد ( به دلیل این که الگوریتم های موتور جستجو گر گوگل بسیار هوشمند می باشند و می توانند به آسانی متن های کاربردی به همراه انبوهی از کلمات کلیدی را بیابند ) بلکه بدان معنا است که زمانی که یک متن طولانی می شود در واقع فرصت بیشتری را برای ارائه توضیحات در اختیار شما قرار می دهد . از این رو هرچه توضحیات یک موضوع بیشتر باشد کلمات کلیدی طبیعی که ممکن است در جستجوهای کاربران باشد نیز بیشتر در آن استفاده خواهد شد .

چاپ این مطلب

  نرم افزار های مورد نیاز در طراحی سایت
ارسال کننده: sitecode - 2017/05/18، 10:50 AM - انجمن: طراحی وب سایت - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


نرم افزار های مورد نیاز در طراحی سایت : برای رسیدن به موفقیت در دنیای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 می بایست از ابزار های به خصوصی استفاده نمایید . بر همین اساس مقاله ی امروز را به بررسی این ابزار ها اختصاص داده ایم لذا تا انتها ما را دنبال کنید . 
به طور کلی یک پروژه ی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 به دو بخش کلی تقسیم می شود . بخش اول مربوط به طراحی گرافیکی سایت می شود و بخش دوم مربوط به کد نویسی سایت و چیدمان کد های زبان برنامه نویسی HTMLL می باشد . به عبارت ساده تر یک پروسه طراحی وب تشکیل شده از طراحی و برنامه نویسی می باشد .

نرم افزار های لازم در طراحی گرافیکی سایت :

اگر کمی در زمینه ی بخش گرافیکی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 تحقیق کرده باشید قطعا با نام نرم افزار هایی از قبیل Photoshop ، CorelDraw ، PaintShop Proo و ... رو به رو شده اید . نرم افزار های نام برده جز کاربردی ترین و مرسوم ترین نرم افزار ها در این زمینه می باشند . لازم به ذکر است بدانید که نیازی نیست شخص طراح وب سایت بر تمامی این نرم افزار ها تسلط کامل داشته باشد و تنها با استفاده از یکی از آن ها می تواند طرح های گرافیکی وب سایت را به بهترین شکل تولید نماید .

نرم افزار های لازم در کد نویسی وب سایت :

برنامه نویس های قوی معمولا به صورت ژنتیکی برنامه نویس می باشند . طرز فکر این دسته از افراد شباهت بسیاری به کد ها و منطق رایانه می باشد . نرم افزار های لازم و پرکاربرد در زمینه برنامه نویسی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ، DreamWeaver ، VisualStudio و  FrontPage می باشند . در واقع نرم افزار های نام برده جزء مهم ترین نرم افزار ها در راستای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 می باشند . به عنوان کلام آخر می توان گفت  در فضای اینترنت نرم افزار های بسیاری در زمینه ی کد نویسی یک وب سایت موجود می باشند اما قصد ما معرفی بهترین ، مرسوم ترین و کاربردی تری آن ها به شما کاربران عزیز می باشد .

چاپ این مطلب

  آموزش گام به گام ساخت سایت رایگان
ارسال کننده: sahar_tym - 2017/05/17، 05:42 AM - انجمن: طراحی وب سایت - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


آموزش گام به گام ساخت سایت رایگان: یکی از راه های مقرون به صرفه برای داشتن سایت، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با قالب های رایگان است. این روش یک طراحی اختصاصی در اختیار ما نمی گذارد و امکانش خیلی زیاد است که بسیاری دیگر از سایت هایی که در اینترنت می بینیم قالبی شبیه به سایت ما داشته باشند. اما این راه به ما کمک می کند تا یک سایت مبتدی و اولیه برای حرفه ی خود داشته باشیم. استفاده از قالب های رایگان برای مواردی که فردی نیاز دارد تا یک سایت شخصی یا وبلاگ برای معرفی خود و حرفه ی خود داشته باشد، کاربرد دارد. در این مقاله سعی بر آن داریم تا توضیحاتی در ارتباط با ساخت سایت رایگان و راه هایی که می توانید به این امر دست یابید را در اختیارتان قرار دهیم.

راه های متعددی وجود دارد تا بتوانید سایت رایگان داشته باشید. یکی از این راه ها داشتن وبلاگ است که شاید خیلی از افراد این را نپسندند. یا اصلا اعتقاد داشته باشند وبلاگ که سایت نیست. اما برای برخی افراد که فقط محیطی در اینترنت می خواهند تا خود و حرفه ی کاری خود را در آن معرفی نمایند ایده ی مناسبی است. راه دیگر که کاملا رایگان هم نیست خریداری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشتراکی و یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و آپ کردن سایت شخصی خودتان است. طراحی سایت مشاور املاک را می توانید در این مطلب مطالعه بفرمایید.

شروع ساخت سایت رایگان

ابتدا برای شروع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لازم است تا در یک بستر مناسب شروع به کار نمایید. یکی از این بسترهای مناسب که خدمتتان عرض می کنم لوکال هاست یا هاست محلی است. نرمم افزار شبیه سازی که محیط هاست را برای شما روی کامپیوتر شخصیتان شبیه سازی می نماید. شما می توانید یکی از نرم افزارهای ومپ یا زمپ را بر روی کامپیوتر شخصی خود نصب نمایید و شروع به طراحی سایت شخصی خود کنید. لذت قرار دادن فایل*های ویدیویی در طراحی سایت با تگ video را می توانید در این مطلب مطالعه بفرمایید.

مراحل گام به گام آموزش ساخت سایت رایگان

سپس نرم افزار های مدیریت محتوا همچون وردپرس یا جوملا را نصب نمایید تا به راحتی بتوانید مطالبی که مد نظرتان هست را در سایت خود درج نمایید. خوشبختانه جوملا و ورد پرس برای سهولت کار هم میهنان ایرانی نسخه ی ارسی سیستم مدیریت محتوای خود را در دسترس عموم قرار داده اند. تا کار با این سیستم های مدیریت محتوا بیش از پیش برای عموم راحت باشد. ۵ اشتباه رایج در طراحی سایت واکنش گرا در وب را می توانید در این مطلب مطالعه بفرمایید.

چاپ این مطلب

  بایدها و نبایدها در مصاحبه‌ی استخدام
ارسال کننده: mrsam - 2017/05/16، 01:57 PM - انجمن: مطالب آموزشی - بدون پاسخ

فضای یک مصاحبه‌ی کاری را باید طوری طراحی کنید که بتوانید ویژگی‌های اخلاقی فرد متقاضی را تشخیص بدهید و تصمیم درستی برای شرکت خود بگیرید.

همه‌ی ما تابه‌حال به یک یا چند مصاحبه‌ی کاری رفته‌ایم و با سؤال‌هایی مانند «بزرگ‌ترین نقطه‌ضعف شما چیست؟» یا ده‌ها سؤال کلیشه‌ای دیگری که در این جلسات پرسیده می‌شوند، آشنایی داریم. واقعیت این است که این سؤال‌ها هیچ شناخت خوبی از فرد مصاحبه‌شونده در اختیار شما قرار نمی‌دهند. شما باید سعی کنید در مدت‌زمان محدود مصاحبه بهترین تصمیم را برای پیشرفت سازمان خود بگیرید. اغلب اوقات در یک مصاحبه‌ی کاری میزان مهارت‌های یک فرد مورد سؤال قرار می‌گیرد و به سؤالاتی که جنبه‌های شخصیتی و قدرت رهبری افراد را نشان می‌دهد، پرداخته نمی‌شود. همه‌ی ما قبول داریم که بسیاری از توانایی‌های افراد به ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها مانند خودآگاهی، حس شوخ‌طبعی، همدردی و ثبات آن‌ها بستگی دارد. پس چگونه می‌توان جلسه‌های مصاحبه‌ی استخدام را به سمتی هدایت کرد که بهره‌وری بیشتری داشته باشند؟
[تصویر:  2f77a846-90ea-441c-8973-c4597dd8defa.jpg]
۱- شرایط مناسب را برای مصاحبه فراهم کنید
باید یک مکالمه‌ی خوب با متقاضی داشته باشید. درواقع بهترین مصاحبه‌ یک گفتگوی صادقانه و هدفمند میان ۲ نفر است. اگر به دنبال استخدام فردی برای مدیریت بخشی از شرکت خود هستید به خارج از دفتر بروید و قرار ملاقات خود را در یک رستوران یا کافی‌شاپ برگزار کنید. این کار باعث می‌شود مکالمه هدفمندتری با شخص متقاضی داشته باشید.
۲- سؤال‌های هدفمند بپرسید
اگر نمی‌خواهید پاسخ‌های کلیشه‌ای بشنوید، نباید سؤال‌های کلیشه‌ای بپرسید. به‌عنوان مثال از افراد متقاضی بخواهید نظرشان را درباره‌ی اتفاقی که اخیرا افتاده است بیان کنند؟ بپرسید به کدام‌یک از ویژگی‌هایی که از پدر یا مادر خود به ارث برده‌اند افتخار می‌کنند؟ همچنین از آن‌ها بخواهید توانایی‌های ذاتی خود را نام ببرند.
[تصویر:  f56ec44d-e2f6-48ab-b018-a934357728fc.jpg]
۳- نظر متقاضی را درباره‌ی آموزش دادن جویا شوید
بهترین رهبران افرادی هستند که می‌خواهند مهارت‌های رهبری خود را به دیگران آموزش دهند نه اینکه به فکر جذب طرفدار باشند. به یاد داشته باشید که برای تحقیق در مورد صلاحیت یک فرد، نه‌تنها باید از مدیران او درباره‌ی عملکردش سؤال کنید، بلکه باید نظر افرادی را جویا شوید که این شخص رهبری آن‌ها را بر عهده داشته است. رهبران خوب از طریق آموزش دادن به دیگران یک تیم قوی می‌سازند.
۴- به‌خوبی به صحبت‌های متقاضی گوش دهید
مصاحبه‌ی شغلی برای اکثر افرادی که به دنبال کار هستند یک فرآیند ناخوشایند است. مهم‌تریم وظیفه‌ی فردی که مصاحبه می‌کند این است که به‌خوبی به صحبت‌های طرف مقابل گوش دهد. بنابراین اگر نتوانستید جواب مورد نظر خود را بگیری،د باید از آن‌ها بخواهید که بیشتر در مورد آن موضوع برای شما صحبت کنند. سعی کنید با سؤال کردن به عمق یک موضوع بروید و اطلاعات جامع به دست بیاورید.
[تصویر:  0ff0bf60-6de8-43e2-8cf8-7bf8748f3fb4.jpg]
۵- رفتار متقاضی را قبل و بعد از مصاحبه در نظر بگیرید
درست است که افراد باید توانایی انجام دادن کارها را داشته باشند؛ اما این موضوع باید کمترین نگرانی شما برای استخدام فرد مورد نظر باشد. درواقع شما باید دنبال افرادی باشید که بتوانند در آینده رهبری بخشی از شرکت شما را به دست بگیرند و با ساختن یک تیم خوب، فرهنگ سازمان شما را بهبود ببخشند. قبل و بعد از مصاحبه رفتار شخص متقاضی را در نظر بگیرید. به‌عنوان مثال ببینید آیا دوست دارید با آن فرد برای صرف شام بیرون بروید یا مدت‌زمان زیادی با او در یک ماشین بگذرانید؟ ببینید آیا او به شما انرژی مثبت می‌دهد یا انرژی‌تان را از بین می‌برد؟ همچنین رفتار او با دیگر کارمندان شرکت را بررسی کنید.
اکنون زمان آن رسیده است که مصاحبه‌ی شغلی خود را برای خودتان، شرکتتان و شخص متقاضی به‌صورت هدفمند برگزار کنید. سعی کنید سؤال‌هایی بپرسید که به ویژگی‌های شخصیتی آن فرد پی ببرید و ببینید که آیا او می‌تواند با تأثیر مثبتی که بر دیگران می‌گذارد، باعث پیشرفت سازمان شما بشود یا خیر؟   

همه‌ی ما تابه‌حال به یک یا چند مصاحبه‌ی کاری رفته‌ایم و با سؤال‌هایی مانند «بزرگ‌ترین نقطه‌ضعف شما چیست؟» یا ده‌ها سؤال کلیشه‌ای دیگری که در این جلسات پرسیده می‌شوند، آشنایی داریم. واقعیت این است که این سؤال‌ها هیچ شناخت خوبی از فرد مصاحبه‌شونده در اختیار شما قرار نمی‌دهند. شما باید سعی کنید در مدت‌زمان محدود مصاحبه بهترین تصمیم را برای پیشرفت سازمان خود بگیرید. اغلب اوقات در یک مصاحبه‌ی کاری میزان مهارت‌های یک فرد مورد سؤال قرار می‌گیرد و به سؤالاتی که جنبه‌های شخصیتی و قدرت رهبری افراد را نشان می‌دهد، پرداخته نمی‌شود. همه‌ی ما قبول داریم که بسیاری از توانایی‌های افراد به ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها مانند خودآگاهی، حس شوخ‌طبعی، همدردی و ثبات آن‌ها بستگی دارد. پس چگونه می‌توان جلسه‌های مصاحبه‌ی استخدام را به سمتی هدایت کرد که بهره‌وری بیشتری داشته باشند؟
[تصویر:  2f77a846-90ea-441c-8973-c4597dd8defa.jpg]
۱- شرایط مناسب را برای مصاحبه فراهم کنید
باید یک مکالمه‌ی خوب با متقاضی داشته باشید. درواقع بهترین مصاحبه‌ یک گفتگوی صادقانه و هدفمند میان ۲ نفر است. اگر به دنبال استخدام فردی برای مدیریت بخشی از شرکت خود هستید به خارج از دفتر بروید و قرار ملاقات خود را در یک رستوران یا کافی‌شاپ برگزار کنید. این کار باعث می‌شود مکالمه هدفمندتری با شخص متقاضی داشته باشید.
۲- سؤال‌های هدفمند بپرسید
اگر نمی‌خواهید پاسخ‌های کلیشه‌ای بشنوید، نباید سؤال‌های کلیشه‌ای بپرسید. به‌عنوان مثال از افراد متقاضی بخواهید نظرشان را درباره‌ی اتفاقی که اخیرا افتاده است بیان کنند؟ بپرسید به کدام‌یک از ویژگی‌هایی که از پدر یا مادر خود به ارث برده‌اند افتخار می‌کنند؟ همچنین از آن‌ها بخواهید توانایی‌های ذاتی خود را نام ببرند.
[تصویر:  f56ec44d-e2f6-48ab-b018-a934357728fc.jpg]
۳- نظر متقاضی را درباره‌ی آموزش دادن جویا شوید
بهترین رهبران افرادی هستند که می‌خواهند مهارت‌های رهبری خود را به دیگران آموزش دهند نه اینکه به فکر جذب طرفدار باشند. به یاد داشته باشید که برای تحقیق در مورد صلاحیت یک فرد، نه‌تنها باید از مدیران او درباره‌ی عملکردش سؤال کنید، بلکه باید نظر افرادی را جویا شوید که این شخص رهبری آن‌ها را بر عهده داشته است. رهبران خوب از طریق آموزش دادن به دیگران یک تیم قوی می‌سازند.
۴- به‌خوبی به صحبت‌های متقاضی گوش دهید
مصاحبه‌ی شغلی برای اکثر افرادی که به دنبال کار هستند یک فرآیند ناخوشایند است. مهم‌تریم وظیفه‌ی فردی که مصاحبه می‌کند این است که به‌خوبی به صحبت‌های طرف مقابل گوش دهد. بنابراین اگر نتوانستید جواب مورد نظر خود را بگیری،د باید از آن‌ها بخواهید که بیشتر در مورد آن موضوع برای شما صحبت کنند. سعی کنید با سؤال کردن به عمق یک موضوع بروید و اطلاعات جامع به دست بیاورید.
[تصویر:  0ff0bf60-6de8-43e2-8cf8-7bf8748f3fb4.jpg]
۵- رفتار متقاضی را قبل و بعد از مصاحبه در نظر بگیرید
درست است که افراد باید توانایی انجام دادن کارها را داشته باشند؛ اما این موضوع باید کمترین نگرانی شما برای استخدام فرد مورد نظر باشد. درواقع شما باید دنبال افرادی باشید که بتوانند در آینده رهبری بخشی از شرکت شما را به دست بگیرند و با ساختن یک تیم خوب، فرهنگ سازمان شما را بهبود ببخشند. قبل و بعد از مصاحبه رفتار شخص متقاضی را در نظر بگیرید. به‌عنوان مثال ببینید آیا دوست دارید با آن فرد برای صرف شام بیرون بروید یا مدت‌زمان زیادی با او در یک ماشین بگذرانید؟ ببینید آیا او به شما انرژی مثبت می‌دهد یا انرژی‌تان را از بین می‌برد؟ همچنین رفتار او با دیگر کارمندان شرکت را بررسی کنید.
اکنون زمان آن رسیده است که مصاحبه‌ی شغلی خود را برای خودتان، شرکتتان و شخص متقاضی به‌صورت هدفمند برگزار کنید. سعی کنید سؤال‌هایی بپرسید که به ویژگی‌های شخصیتی آن فرد پی ببرید و ببینید که آیا او می‌تواند با تأثیر مثبتی که بر دیگران می‌گذارد، باعث پیشرفت سازمان شما بشود یا خیر؟   

چاپ این مطلب

  دوازده اشتباه سئو که اکثر وبلاگ نویسان مرتکب آن می شوند
ارسال کننده: sahar_tym - 2017/05/15، 05:46 AM - انجمن: طراحی وب سایت - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دوازده اشتباه سئو که اکثر وبلاگ نویسان مرتکب آن می شوند : اکثر افرادی صاحب یک وب لاگ و وب سایت هستند شروع یه تولید محتوا و سئو سایت خود می کنند اما در این مسیر تحت تاثیر مقالات سئو که در اینترنت وجود دارند و انجام ندادن درست آموزش های سئو و تصورات غلط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشتباهی را انجام می دهند که گاه غیر قابل جبران هست . همانطور که می دانیم بعد از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و یا راهندازی وب لاگ و وبسایت جذب بازدید کننده اهمیت بالایی پیدا می کند که بهترین روش جذب ترافیک برای سایت سئو می باشد.


دوازده اشتباه سئو که اکثر وبلاگ نویسان مرتکب آن می شوند۱٫ اجازه ی تولید خودکار برچسب های عنوان( عنوان پست ، نام دسته بندی و و غیره ). هر صفحه ی دسته بندی و اکثر صفحات ثابت ( مانند صفحات پست ) باید به صورت دستی ساخته شود ( مصنوعی باشد). اجازه ندهید نرم افزار وبلاگ نویس از نامی که اول برای وبلاگ اتخاذ کرده اید ، برای نام گذاری مجدد عنوان پست یا نام زیرمجموعه استفاده کند. چرا ؟
 زیرا یک عنوان پست ایده آل ، به ندرت یک برچسب عنوان ایده آل است . عنوان پست ها و یا دسته بندی ها را با کار کردن بر روی مترادف ها ، زمان افعال متعدد و غیره ، بهینه سازی کنید . نام گذاری توسط نرم افزار و به صورت تکرار، میتواند قدرت و انرژی وبلاگ یا سایت و تآثیر مخاطب را نابود نماید.
در صورتی که وبلاگتان توسط وردپرس طراحی شده است ، می توانید از پلاگینِ وردپرسِ من با نام برچسب عنوان سئو استفاده کنید. این پلاگین یک رابط اجرایی ” ویرایش گروهی ” برای انجام ویرایش های عمده صدها صفحه در یک وهله را ارائه می نماید.
در صورتی که زمان کافی و منابع لازم در اختیار ندارید و می خواهید شیوه ی ایجاد برچسب عنوان به صورت اتوماتیک را ادامه دهید، باید حداقل برچسب عنوان را در صفحه اصلی قرار هید و سپس به جای اینکه فقط در آغاز نام وبلاگ را قرار دهید ، در تمامی قسمت های وبلاگ و در پایان برچسب عنوان ، باید نام وبلاگ را قرار دهید( یا آن را کاملأ حذف کنید). این کار برچسب های عنوان متمرمزِ بی نظیرتری در اختیار تان خواهد گذاشت.

۲٫ اجازه دهید صفحاتی که هرگز دسته بندی نشده اند، طبقه بندی شوند. بعضی از صفحات در شاخص های جستجو مجاز نیستند ، زیرا این صفحات اساسأ از محتوای کمتری برخوردار بوده و یا اساسأ مشابه صفحات دیگر هستند. صفحات طبقه بندی شده خود را با استفاده از اپراتور بازرسی ، به دقت بررسی کنید و ببینید کدام صفحات بهتر است نباشند.این صفحات را در robots.txt file خود غیر فعال نمائید.


۳٫ خانه های متعددی برای وبلاگ تان داشته باشید. آیا وبلاگ تان از آنچه که کارشناسان موتور جستجو به عنوان مسائل متعارف اشاره می کنند ، برخوردار است؟ اگر قادر به کسب یک صفحه با آدرس های متعدد هستید ، پس جواب مثبت است . بنابراین تمامی این آدرس های متعدد به همان صفحه لینک میدهند و به ان صفحه ختم می شوند.


۴٫ برای کم کردن محتوای تکراری از گزیده های اختیاری استفاده نکنید . ممکن است در سایر سیستم عامل های وبلاگ با نام های دیگری شناخته شده باشند، اما در وردپرس انتخاب های اختیاری بر روی پست های ارسالی به شما امکان می دهد کپی های متناوب و فرعی را برای نمایش بر روی صفحات دارای لینک ثابت مشخص کنید. این کار محتوای ارسالی به صفحاتی که دارای لینک ثابت هستند را بی نظیر خواهد کرد ، و پتانسیل عدم کسب رتبه بندیِ محتوای تکراری را کاهش می دهد، زیرا در غیر این صورت پست ارسالی، صفحات متعددی از جمله صفحات آرشیو شده بر حسب تاریخ و صفحات دسته بندی شده را در بر می گیرد.


۵٫ از ایجاد ارتباط برای مدیریت استراتژیکیِ روند دریافت لینک استفاده نکنید. تعدادی از لینک های داخلی چندان مفی نیستند ، زیرا کیفیت مطالب کمتر از حد مطلوب هستند. برخی از لینکهای داخلی همانند لینک های ” موضوع را انتخاب کن ” فقط دریافت لینک را به نفع هیچ کسی آشکار می کنند.


۶٫ اتکای بیش از حد بر آرشیوهای مبتنی بر تاریخ. اکثر وبلاگ ها آرشیو های خود را به جای کلمات کلیدی ، بر اساس ماه سازماندهی می کنند. این مایه ی تأسف است ، زیرا مطالب لینک ها برای سئو بسیار مهم هستند، هنوز آرشیوهای مبتنی بر تاریخ خواهان داشتن حجم عظیمی از مطالب قابل لینک شدن هستند. سازماندهی وبلاگ به زیرمجموعه ها و طبقه بندی کردن آنها یک گام اساسی است ، اما انجام برچسب گذاری در وبلاگ ، رویکرد موتور جستجوی بهینه تری است. سپس می توانید سلسله مراتب مبتنی بر تاریخ وبلاگ را نادیده گرفته و یا حداقل لینک های مرتبط با آرشیوهای مبتنی بر تاریخ را دنبال نکنید .
۷٫ عدم ثبات در تمرکز کلیدواژه بر روی صفحات دسته بندی. هنگامی که صفحات دسته بندی – حدااقل تا حدودی- به دلیل جستجوی کلیدواژه انتخاب شده اند ، بنابراین صفحات طبقه بندی شده تان می تواند مزیت بزرگی برای سئو باشد. اما درواقع این صفحات به منظور ایجاد بهترین شانس رقابت جهت نیل به کلیدواژه های هدفمند و مدنظر ، نیاز به تمرکز پایدار بر روی واژه های کلیدی شان دارند. به هرحال در بسیاری از موارد تمرکز بر روی واژه ی کلیدی ر تمامی صفحات طبقه بندی شده به عنوان پست های جدید ظاهر شده و صفحات قدیمی تنزل می کنند. از پست های برجسته که در بالای صفحه دسته بندی قرار می گیرند و بدون توجه به طول عمرشان ، فرصت ترکیب کردن واژه های کلیدی پربار و یک کپی مقدماتی بر روی صفحات را برای تان فراهم خواهند کرد ، استفاده کنید.


۸٫ آدرس های کمتر از حد مطلوب ( غیربهینه ). بهینه ترین آدرس ها حاوی کلمات کلیدی مرتبط و رایج و تعدادی محدودی از اسلاش ها بدون هیچ گونه علامت سوألی هستند. اگر از وردپرس استفاده می کنید ، تنظیمات لینک های پایدار(“Permalink Options”) را به جای شناسه های پیش فرض پست ، به بازنویسی آدرس های اینترنتی ( URL ) تغییر دهید. اگر از TypePad (یک سرویس وبلاگ نویسی) یا Movable Type / سیستم متحرک (سیستم چاپ و تایپوگرافی که با استفاده از قطعات متحرک به تکثیر عناصر یک سند می پردازد) استفاده می کنید ، تنظیمات پیش فرض را تغییر داده و در آدرس هاس اینترنتی بجای استفده از آندرلاین( _ ) از خط فاصله ( – ) استفاده کنید ، زیرا گوگل خط فاصله را ترجیح میدهد. TypePad و Movable Type همچنین در آدرس ها تمایل به کوتاه کردن کلمات دارند. به عنوان مثال در سیستم TypePad تبدیل عنوان های ” هتل ها ، مهمان نوازی و رسانه های اجتماعی” به یک ادرس اینترنتی را ملاحظه کنید :
http://bloombergmarketing .blogs .com/bloomberg_marketing/2007/08/hotels-hospital .htm
توجه کنید که چگونه آدرس اینترنتی کوتاه تر شده و و اثری از ” مهمان نوازی” و ” رسانه های اجتماعی ” نیست. چنان چه از وُرد پرس استفاده می کنید ، از یک ” پست معتبر ” برای نام گذاری آدرس پست ها استفاده کنید و کلمات بیهوده ی آدرس را که در عنوان پست ظاهر شده و ارزش آدرس را نمی افزاید ، حذف نمائید.


۹٫ استفاده از یک فید آر اس اس بهینه سازی نشده. هر دسته بندی بر روی وبلاگ بایستی زیرمجموعه مرتبط با خود را داشته باشد، به طوری که افرادی که اغلب به یک موضوع علاقه مند هستند بتوانند در فید مخصوص آن طبقه بندی و آن رده عضو شوند. اگر صفحات تگ میزبان بر روی وبلاگت تان داشته باشید ، این موضوع اجرائی می شود. فید های برچسب و تگ مخصوص برای کاربران و سئو بسیار مهم و حیاتی هستند. فید های آراس اس بهینه سازی شده یکی از آن ها ست که یک متن کامل است و دارای بیش از ده مورد عناوین پربار و غنی هستند، با استفاده از این فید ها نام تجاری خود را با عناوین حاوی کلیدوازه های مهم در عنوان سایت ترکیب کرده و توضیحاتی متقاعد کننده برای سایت داشته باشید.


۱۰٫ ارائه ی پادکست های غیر بهینه. چنانچه پادکست هایی را در وبلاگ منتشر میکنید ، مطمئن شوید که برچسب اطلاعات آن، شامل نمایش یادداشت ها و رونوشت های هر پادکست را بهینه سازی کرده اید و اطمینان کاصل کنید در راهنماهای پادکست حضور دارید.


۱۱٫ قرار دادن آدرس وبلاگ یا آدرس فید های آر اس اس بر روی دامنه ای که متعلق به خودتان نیست.آیا وبلاگ تان حاویِ blogspot.com, typepad.com, wordpress.com و غیره است ؟ این فاجعه ای است که در انتظار وقوع است. چه اتفاقی می افتد اگر بخواهید وبلاگتان را به یک سیستم وبلاگ نویسی یا یک رائه دهنده خدمات دیگر منتقل کنید؟ قادر به انتقال و تغییر مسیر آدرس با شیوه ی ۳۰۱ ( یکی از فرایندهای تغییر مسیر و انتقالِ دائمی یک آدرس به یک آدرس دیگر است ) نخواهید بود . بهترین راه حل این است که یک پست با عنوان “وبلاگ به این آدرس منتقل شده است ” بر روی وبلاگ ارسال نمائید و سپس وبلاگ را ترک کنید. اشتباه بعدی استفاده از فیدبرنر بدون اعمال سرویس MyBrand آن می باشد و این بدین معناست که تمامی اعضای آر اس اس شما ، عضو آدرسی هستند که در اختیار شما نیست و خارج از کنترل شماست . چنانچه بخواهید آدرس وبلاگ را از فیدبرنر به آدرس دیگری تغییر و انتقال دهید ، در وضعیت دشواری قرار خواهید گرفت و این مسئله مشکل ساز خواهد بود . پس از اینکه گوگل فیدبرنر را خریداری نمود ، آنها سرویس MyBrand را رایگان کردند. بنابراین توجیهی برای استفاده نکردن از فیدبرنر وجود ندارد.


۱۲٫ استفاده از مطالب با قابلیت لینک شدن هنگامی که به صورت درون سایتی (داخلی) لینک می شوند. در حال حاضر و یا قبلأ ، استفاده از عبارات نامطلوب یا مشابه به عنوان مطالب قابل لینک و کپی کردن آن در پست ها ، در بین وبلاگ نویسان غیر معمول نیست. در مقابل وسوسه پافشاری کنید و به جای آن از کلمات مرتبط استفاده کنید.

چاپ این مطلب