امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
چگونه بهترین هاست را انتخاب کنم؟
#1
 • خرید هاست مناسب با مقایسه بهترین شرکت های هاستینگ ۹۷ :
خرید هاست یکی از دغدغه‌های کسانی است که می‌خواهند وبسایت راه اندازی کنند و اگر شما به فکر راه اندازی کسب و کارتان در اینترنت هستید ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که بهترین هاست را کدام شرکت ارائه می دهد.
زمانی که به دنبال پاسخ این پرسش در گوگل سرچ میکنید با پیشنهادهای گوناگونی روبرو می شوید بعضی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هاستینگ پیشنهاد هاست رایگان را به شما می دهند و از شما میخواهند که سرویس هاستینگ رایگان آنها را امتحان کنید به شما توصیه می کنم که هرگز وب سایت خودتان را روی هاست رایگان راه‌اندازی نکنید حتما در ادامه دلیل این موضوع را به شما توضیح خواهم داد.
اما انتخاب هاست مناسب یکی از مهمترین قسمتهای راه اندازی یک وبسایت به شمار می آید و انتخاب بهترین شرکت و تهیه هاستاز آن نیازمند این است که شما در این خصوص تحقیق و پرس و جو کنید. اگر تجربه خرید هاست را ندارید و می خواهید بدانید که چگونه می توانید بهترین هاست را انتخاب کنید این مقاله را تا انتها بخوانید.
 • ویژگی های یک هاست خوب 
هنگام انتخاب هاست باید نکات زیادی را در نظر داشته باشید که در ادامه لیستی از این نکات آورده شده است. این لیست به شما کمک می کند تا هنگام تهیه هاست بتوانید بهترین شرکت را انتخاب کنیم.
 • یک هاست خوب باید امنیت بالایی داشته باشد.

 • یک هاست خوب باید پایداری بالایی داشته باشد.

 • یک سایت خوب باید تعرفه های مناسبی نسبت به خدماتی که ارائه می دهد داشته باشد.

 • یک هاست خوب باید کیفیت بالایی داشته باشد.
هرکدام از موارد بالا به تنهایی می تواند موجب شکست یا موفقیت وب سایت شما شودکه باید بسیار به آنها دقت کنید.شرکت هایی که در ادامه به شما معرفی خواهم کرداین ویژگی ها را دارندو نکته ای که آنها را از هم متمایز می کندتفاوت درکیفیت پشتیبانی آنهاست.
باید دقت داشته باشید که هنگام خرید هاست شرکتی را انتخاب کنیدکه بهترین پشتیبانی را به شما ارائه می دهد.فرض کنید مشکلی در یکی از روزهای پرفروش سال برای وب سایتتان رخ می دهدکه به هاستینگ شما مربوط است. چه اتفاقی می افتد اگر شرکتی که وب سایت شما را میزبانی می کند پشتیبانی خوبی نداشته باشد.قطعا این اتفاق می تواند لطمه جبران ناپذیری به وب سایت شما وارد کند.اما اگر بخش پشتیبانی شرکت به سرعت مشکل شما را رفع کندمی توانید بدون هیچ مشکلی به درآمد زایی خود ادامه دهید.
 مفاهیم و اصطلاحاتی که برای تهیه یک هاست خوب باید بداند.
 •  فضای میزبانی:
یکی از فاکتورهایی که هنگام انتخاب هاست باید در نظر بگیرید فضای میزبانی هاست است زمانی که می‌خواهید یک سایت را اندازی کنید با توجه به موضوع وبسایتتان نیازمند فضایی هستید که فایل های خود را روی آن آپلود کنید به عنوان مثال یک وب سایت با موضوع دانلود موزیک نیازمند فضای بیشتری نسبت به یک وب سایت با موضوع خبری است که باید از قبل پیش‌بینی کنیدچه مقدار فضای هاست نیاز دارید البته نگران نباشید در صورت نیاز به فضای هاست بیشتر می توانید آن را ارتقا دهید.هزینه هاست شما رابطه ای مستقیم با فضای میزبانی که درخواست می کنید دارد قطفا اگر می خواهید یک وب سای برای دانلود ویدیو راه اندازی کنید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

نقل قول:
در اصطلاح به مقدار فضایی که  هنگام تهیه هاست , شرکت ارائه دهنده سرویس هاستینگ در اختیار شما قرار می دهد فضای میزبانی می گویند که مقدار این فضا بنا به هزینه ای که پرداخت می کنید متفاوت است.
 • اد آن دامین:
فرض کنید که بخواهید روی هاستتان از یک دامنه مجزا استفاده کنید که این دامنه معرف یک وب سایت مجزا باشد.ادان دامین به این معناست که شما می توانید دامنه  ای اضافی روی وب سایت تان داشته باشید هاست های بی کیفیت معمولا اد آن دامین نامحدود ای ارائه می دهند.
این امکان می تواند به شما کمک کنداگر فضایی اضافه درهاستتان دارید آن را برای ساخت یک وب سایت دیگر مورد استفاده قرار دهید.بدون اینکه نیاز باشد که هزینه ای دیگر برای تهیه هاست پرداخت کنید.در صورتی که بخواهید دو یا چند وب سایت داشته باشیداستفاده از ادآن دامین می تواند هزینه شما را کاهش دهد.
 • پارک دامین :
فرض کنید که چندین دامنه مجزا یک وب سایت را نمایش دهند در این صورت است که از اصطلاح پارک دامین استفاده می شود یکی از مواردی که به سئوی وب سایت شما لطمه میزند استفاده از پارک دامین است به همین خاطر به شما توصیه می‌کنم که به هیچ عنوان از پارک دامین استفاده نکنید.
 • برای اینکه تعریف بالا را بیشتر درک کنید مثالی برایتان می زنم.
اگر دامنه اصلی را http://www.hamrahict.com و دامنه پارک شده http://www.hamrahict.ir در نظر بگیریم زمانی که کاربر آدرس http://www.hamrahict.ir را در مرورگر وارد کند به صفحه اصلی وب سایت ما ارجاع داده می شود.(http://www.hamrahict.com)این موضوع می تواند بازدید های سایتتان را که در اثر اشتباه کاربرانتان از دست می دهید بازگرداند اما به شما توصیه می کنم به هیچ عنوان ازآن استفاده نکنید چرا که به سئو سایت شما به شدت لطمه می زند.
نقل قول:
اگر با وارد کردن چندین شکل از دامنه یک وب سایت نمایش داده شود در اصطلاح گفته می شود که این دامنه ها روی آن سایت پارک هستند.
 • ساب دامین :
اصطلاح ساب دامین به معنای زیر دامنه سایت اصلی است و زمانی کاربرد دارد که بخواهید یک بخش مجزا بر روی سایتتان راه‌اندازی کنید مثلا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی سایتتان می توانید از آدرس shop.your site.com استفاده کنید.
 • دیتابیس :
دیتابیس یا همان پایگاه داده یک وب سایت اطلاعات وب سایت را درون خود نگهداری میکند وب سایت های استاتیک پایگاه داده ندارند و تنها وب سایت های داینامیک دارای پایگاه داده هستندهنگام تهیه هاست دیتابیس برای نگهداری داده های شما همراه با هاست در اختیارتان قرار می گیرد.
 • کنترل پنل هاست :
کنترل پنل هاست نرم افزاری است که به مدیر وب سایت امکان مدیریت هاست را به صورت گرافیکی می دهد هنگامی که وب سایتتان را روی هاست خریداری شده آپلود کردیدباید ایمیل ها , فایل ها , دیتابیس …. را مدیریت کنید که این امکان توسط کنترل پنل هاست برای شما ایجاد می شود معروف ترین کنترل پنل های هاست phpسی پنل و دایرکت ادمین هستند.
۱۵-فرق کنترل پنل دایرکت ادمین با سی پنل :
هردو برای مدیریت سرورهای لینوکسی کاربرد دارند.اما امکاناتی که برروی کنترل پنل سی پنل وجود دارد نسبت به کنترل پنل دایرکت ادمین بیشتر است.این تفاوت ها زیاد چشمگیر نیست اما در هنگام کاربه صورت تخصصی سی پنل ریزه کاری های بیشتری دارد و به همین خاطر در ایران طرفداران بیشتری دارد.
نقل قول:
نکته : سی پنل ایران را تحریم کرده و به صورت غیر قانونی با دور زدن تحریم ها در ایران ارائه می شود.
 • پشتیبان گیری کامل:
از مهمترین نکاتی که شما باید هنگام انتخاب هاست به آن توجه داشته باشید بررسی امکان پشتیبان گیری از وب سایتتان توسط شرکت ارائه دهنده هاست است این اصطلاح به این معناست که از کل وبسایت شما بکاپ گرفته میشود و هنگام از بین رفتن اطلاعات شما حال به هر دلیل می‌توانید آن را بازگردانی کنید بعضی از شرکتها این امکان را به صورت اتوماتیک روی یکسری ازپلن های شان فعال می‌کنند این ویژگی بسیار خوب است دقت کنید که همیشه از محتوای سایت تان بک آپ داشته باشید در غیر این صورت ممکن است نتیجه تمام زحمات تان را بر باد دهید.
نقل قول:
نکته : بعضی از شرکت ها به صورت رایگان همراه با سرویس هاستینگ این خدمت را ارائه می دهند اما بعضی دیگر از شرکتها در قبال انجام این سرویس از شما هزینه دریافت می کنند.دقت کنیدکه این مورد بسیار مهم است و باید بررسی کنید که پشتیبان گیری از اطلاعات شما به چه شکلی صورت می گیرد.
 • آپ تایم بودن :
یکی از مهمترین مواردی که هنگام انتخاب هاست باید مورد بررسی قرار دهید آپتایم بودن یا در دسترس بودن سرور ارائه دهنده هاست است. معمولا شرکت های میزبانی وب ایرانی آپ تایم بودن ۹۹ درصد را تضمین می‌کنند یعنی در طول سال یک درصد سرور از دسترس خارج می شود این نکته را هم بدانید که تضمین ۱۰۰% آفلاین بودن سرور تقریباً محال است.
نقل قول:
نکته : موتورهای جستجو به وب سایت هایی که آپ تایم پایینی دارند رتبه های خوبی در نتایج جستجو نمی دهند.
 • گواهینامه ssl :
این گواهینامه به معنای استفاده از پروتکل امنhttps است که بیشتر سایت ها آن را به صورت رایگان ارائه می‌دهند این پروتکل امنیت تبادل اطلاعات را بالا می برد البته استفاده از ssl رایگان به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود در ادامه لیستی از بهترین شرکت های ارائه دهنده هاست آورده شده است که می توانید انتخاب هاست را از این شرکت‌ها انجام دهید.
نقل قول:
نکته : استفاده از ssl می تواند روی سئو وب سایت شما اثر مثبتی داشته باشد.
هاست وردپرس
سیستم مدیریت محتوای ورد پرس به واسطه دیتا بیس سنگینی که دارداز منابع سرور بسیار زیاد استفاده می کند.هاست وردپرس از سیستم پردازش قدرتمندی برخوردار است که به واسطه پیکربندی صحیح می تواند ازفشار برروی سرور بکاهد و در عملکرد سایت تاثیر چشمگیری داشته باشد.البته این ضعف موجب شده وب سایت هایی که ترافیک بالایی دارند از سیستمهای مدیریت محتوای آماده مانند وردپرس و جوملااستفاده نکنند.ویا اگراستفاده می کنند هزینه هایی را برای حفظ کارایی وب سایت متحمل خواهند شد.
نقل قول:
نکته : اگر از وب سایت هایی با سیستم مدیریت محتوای آماده استفاده می کنید حتما هاست مخصوص آنها را خریداری کنید.
 • هاست لینوکس
برای طراحی سایت های داینامیک از زبان های برنامه نویسی سمت سرور مانند Asp.net و PHP استفاده می شود.وب سایت هایی که با زبان برنامه نویسی PHP نوشته می شوند برروی هاست های لینوکسی با پایگاه داده mysql میزبانی می شوند. این هاست ها دارای کنترل پنل سی پنل یا دایرکت ادمین هستندکه در پاراگراف های قبل در مورد آنها توضیخ داده شد.
 • هاست ویندوزی
وب سایت هایی که با زبان برنامه نویسی Asp.net نوشته شده اند برروی هاست های ویندوزی با پایگاه داده SQL Server راه اندازی می شوند.اگر وب سایتی دارید که با زبان برنامه نویسی Asp.net نوشته شده است بایدبرای میزبانی آن از سرویس های هاست ویندوز شرکت ها استفاده کنید.
 • هاست ایران 
هاست های ایرانی به هاست هایی گفته می شود که برروی یکی از دیتا سنتر های ایرانی مانند پارس آنلاین و یا فرانت نگهداری می شوند.ویادارای دیتا سنتر اختصاصی هستند.این هاست ها سرعت لود صفحات سایت شما را بالا می برند اما ارتباط ضعیف تری با کراول های گوگل داشته و نسبت به هاست های خارجی می تواند سئو ضعیف تری داشته باشند البته نه به شکلی که شما را دچار مشکل کنند.
 • هاست خارج
هاست خارج به هاست هایی گفته می شود که برروی دیتا سنتر های خارج از کشور نگهداری می شوند.
 • هاست اشتراکی 
اگر در یک سرور چندین هاست وجود داشته باشند فضای اصلی سرور و منابع سخت افزاری نظیر رم و cpu بین تعدادی از وب سایت ها به صورت اشتراکی استفاده می شودکه به این گونه سرویس ها در اصطلاح هاست اشتراکی گفته می شود.
 • هاست اختصاصی
اگربرای یک هاست از یک سرور استفاده شود و تمام منابع سرور در اختیار هاست قرار داده شود در اصطلاح وب سایتی که روی این هاست میزبانی می شود دارای هاست اختصاصی است.هاست های اختصاصی نسبت به هاست های اشتراکی هزینه بیشتری دارند.
 •  Data Center  ها
نقل قول:
Data Center  هابا در اختیار داشتن خطوط پر سرعت اینترنت ، سرورهای قوی و متعدد، تجهیزات پیشرفته تامین برق ، تهویه مطبوع و متخصصین مجرب، امکان راه اندازی سرورهای وب را برای عموم مردم ممکن ساخته اند. شرکت های تجاری ، سازمان ها و عموم مردم می توانند با اجاره کردن فضای محدودی در این دیتاسنترها، وب سایت های  خود را در معرض دید عموم قرار داده و با صرف حداقل هزینه بهترین سرویس ممکن را بدست آورند.
 • سرور مجازی یا VPS یا VDS چیست؟
نقل قول:
شرکت های ارائه دهنده هاستینگ برای استفاده بهینه تر از سخت افزار و منابع موجود با نرم افزارهایی مانند Xen،vmware ESXI , kvm , proxmox محیطی فراهم می کنند که امکاناتی نظیرسرورهای اختصاصی دارند با این تفاوت که بر خلاف سرور های اختصاصی منابع سخت افزاری با محدودیت بیشتر دارند.

نقل قول: نکته : در سرورهای مجازی پورت های شبکه بین سرورها مشترک هستند.
 •  هاست رایگان:
در پاراگراف قبل به شما گفتم که هرگز وب سایت خودتان را روی هاست رایگان راه‌اندازی نکنید. ممکن است بپرسید که چرا شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ هاست رایگان ارائه می دهند. در جواب این سوال باید بگویم که ارائه هاست رایگان توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هاستینگ یک تکنیک بازاریابی است که متاسفانه اکثر این شرکت‌ها به درستی از آن استفاده نمی کنند.
هدف این شرکت‌ها این است که شما روی سرویس رایگان آنها وب سایت خودتان را راه اندازی کنید و بعد از اینکه شروع به فعالیت کردید از خدمات پولی آنها استفاده کنید.آنها به هیچ وجه به فکر شما نیستند.
سرویس های رایگان آنها  هیچ وقت خدمات مناسب و پشتیبانی خوبی را به شما ارائه نمی دهند. تنها به این دلیل که رایگان هستند و این ممکن است برای وبسایت شما بسیار خطرناک باشد. در ادامه مهمترین دلایلی را که شما نباید از هاست رایگان استفاده کنید برایتان توضیح خواهم داد.
 •  هاست رایگان دارای منابع محدود و مشکلات فراوانی است.
توسعه یک وب سایت نیاز به منابع و ابزار دارد اگر سرویس های رایگان این شرکت‌ها را بررسی کنید متوجه می‌شوید که فضای محدود هاستینگی که ارائه می دهند می تواند در آینده برای شما مشکلات زیادی را به وجود آورد.
به عنوان مثال یک وبسایت موفق امکانات متعددی را می‌طلبد که  دست یافتن به هر کدام از آنها فضای مشخصی را روی هاست شما به خود اختصاص میدهد فضای پایین سرویس های رایگان جوابگو نیست و این موضوع ممکن است برای شما مشکل ساز شود مخصوصاً زمانی که تخصص کافی نداشته باشید.
در تصویر زیر پلن رایگان یکی از این شرکت‌ها آورده شده است که با دقت در آن متوجه خواهید شد که فضای بسیار پایین آن نمی تواند هیچ کمکی به شما کند در بسیاری از مواقع تنها با نصب قالب وب سایتتان این فضا تمام می‌شود و به هیچ وجه نمی توانید آن را ارتقا دهید قطعابا این منابع محدود شما نمی توانید یک وب سایت موفق داشته باشید چرا که راه اندازی یک وبسایت موفق نیازمند فضای میزبانی مناسب است.
 •  امنیت پایین سرویس هاستینگ رایگان
یکی دیگر از معایب این سرویس ها امنیت بسیار پایین آنها می باشد حتما می‌دانید که برقراری امنیت برای هر محیطی نیازمند هزینه است . می توان نتیجه گرفت که هاست های رایگان پایین ترین امنیت ممکن را دارند و شرکت های ارائه دهنده هاست رایگان به هیچ عنوان امنیت سایت شما را تضمین نمیکنند.
طی چندین سال فعالیت در این حوزه تنها هاست رایگان و با کیفیتی که مشاهده کردم سرویس هاستینگ رایگان شرکت میزبان هاست که انصافاً هیچ تفاوتی با سرویس های پولی آنها ندارد اما به صورت محدود ارائه می شود.
 •  عدم نظارت در هاستینگ های رایگان  توسط شرکت های ارائه دهنده 
به دلیل رایگان بودن این سرویس ها هیچ گونه نظارتی از سوی شرکت ارائه دهنده ی هاستینگ رایگان روی سرورهای شان انجام نمی گیرد و همین موضوع کافی است تا دست کرها برای هک وب سایت شما باز باشد و به راحتی وب سایت شما را مورد هجوم قرار داده و هک کنند.
همین موضوع به تنهایی می‌تواند نتیجه تمامی تلاش هایتان را بر باد دهد این تنها یکی از مواردی است که ممکن است در صورت عدم نظارت شرکت ارائه دهنده هاستینگ رایگان برای شما پیش آید.
 •  عدم پشتیبانی
فرض کنید که شما وب سایتتان را روی یکی از این سرویس ها را راه اندازی کرده اید و زحمات زیادی هم برای آن کشیده اید یک دفعه با یک اشتباه تمامی اطلاعات شما پاک میشود و بک آپی از سایت تان ندارید این شرکت‌ها هم مسئولیت این موضوع را بر عهده نمی گیرند چرا که هیچ  گونه خدمات پشتیبانی برای هاستینگ های رایگان ارائه نمی‌شود , و عواقب استفاده از این سرویس ها به عهده خود فرد است.
 •  محدودیت اتصال دامنه به هاست
بهترین فایده ای که ارائه هاست رایگان برای شرکت‌ها دارد تبلیغات برند خودشان است و به همین خاطر به شما اجازه نمی‌دهند که دامنه‌ی اصلی خودتان را به هاست اتصال دهید و باید ساب دامین های ارائه شده به صورت پیش فرض را استفاده کنید در چنین شرایطی اصلا صحیح نیست که از هاست رایگان استفاده کنید چراکه به اعتبار شما لطمه خواهد زد این موارد مهم ترین  معایب هاست های رایگان بودند که در مورد آنها برایتان توضیح دادم.
امامزیتی که این سرویس های رایگان می توانند داشته باشند راه اندازی وب سایت ها برای تست روی آنهاست شما می توانید از هاست های رایگان استفاده کنید و دانش خودتان را در زمینه مدیریت وب سایت ارتقا دهید.و یا می توانید از آنها در جهت سئو وب سایت خود استفاده کنید.
 • بهترین شرکت های هاستینگ در ایران
هنگام انتخاب هاست باید نکات زیادی را در نظر بگیرید که در ادامه لیستی از این نکات آورده شده است که به شما کمک می کنند تاهنگام تهیه هاست بتوانید بهترین شرکت را انتخاب کنید.
یکی از شرکت های هاستینگ که با وجود سابقه کمی که نسبت به سایر شرکتها دارد اما خدمات بسیار خوبی را ارائه می دهد شرکت میزبان فا ست. محتوای فوق العاده این وب سایت می تواند مکمل بسیار خوبی برای تازه کارها باشد در ادامه لیستی از مزایا و معایب این شرکت آورده شده است.
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/Capture111.png[/img]
 • مزایا

 • ارائه هاست مخصوص وردپرس توسط این شرکت که می تواند روی سرعت وب سایت هایی که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده اند بسیار مفید باشد.

 • میزبانی وب سایت ها روی هارد اس اس دی و افزایش ۳ برابری سرعت لود صفحات

 • میزبانی از اطلاعات مشترکین بر روی سرورهای اختصاصی قدرتمند

 • بک آپ گیری هفتگی و روزانه از اطلاعات مشتریان بر روی سلاح هارد مجزا

 • ارائه هاست های حجیم

 • میزبانی از اطلاعات مشترکین در بهترین دیتاسنتر های جهان

 • امکان تهیه هاست به صورت یک ماهه سه ماهه شش ماهه و سالانه
به عنوان  کسی که از سرویس‌های این شرکت استفاده کرده ام می‌توانم بگویم که بسیار عالی و در حد انتظار سرویس های شان را ارائه می دهند اما نکته‌ای که باید بگویم این است که متاسفانه در بعضی مواقع زمان پاسخگویی به تیکت های مشتری زیاد می شود که امیدوارم هرچه زودتر این مشکل را رفع کنند.
برای خرید روی تصویر کلیک کنید.
یکی دیگر از شرکت هایی که در لیست ما قرار میگیرد شرکت میهن وب هاست است این شرکت با سابقه طولانی مدتی که در زمینه ارائه سرویس های هاستینگ دارد می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای همکاری باشد.پشتیبانی بسیار مناسب این شرکت حتی در روزهای تعطیل شما را شگفت زده میکند به محض اینکه تیکتی ارسال می کنید در کمترین زمان ممکن که گاهی اوقات به دو ساعت هم نمی رسد به شما پاسخ داده میشودبه نظر من پشتیبانی قدرتمند در کنارسایر فاکتورهای خوب این شرکت می‌تواند این شرکت را به عنوان گزینه ای مناسب برای  انتخاب هاست تبدیل کنددر ادامه به مزایا و معایب سرویس های این شرکت خواهیم پرداخت.
 • مزایای میهن وب هاست

 • قیمت بسیار مناسب سرویس‌دهی

 • پشتیبانی بسیار عالی حتی خارج از تایم اداری و روزهای تعطیل

 • قیمت های بسیار مناسب

 • ارائه سرویس هاست مدیریت شده و پشتیبانی ویژه برای این مشتری ها

 • امنیت بسیار بالا

 • معایب

 • ارائه فضای میزبانی کم نهایت از ۳ گیگابایت

 • ارائه پهنای باند محدود
همانطور که گفتم این شرکت یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ است که می توانید به راحتی و با خیالی آسوده  هاست خودتان را از این شرکت تهیه کنید.من هم تجربه بسیار خوبی از کار با این شرکت دارم مخصوصاً پشتیبانی آنها که واقعا در کمترین زمان ممکن به تیکت های مشتریان پاسخ می‌دهد حتی در روزهای تعطیل. این شرکت را به کسانی که احتیاج به فضای میزبانی بالایی ندارند پیشنهاد می‌کنم این شرکت مهمترین فاکتور را که همان پشتیبانی است به خوبی انجام میدهد.
برای خرید روی تصویر کلیک کنید.
[img=0x0]http://mihanwebhost.com/images/Affiliate/hostiran-cpanel-468.gif[/img]

همانطور که گفتم این شرکت یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ است که می توانید به راحتی و با خیالی آسوده  هاست خودتان را از این شرکت تهیه کنید من هم تجربه بسیار خوبی از کار با این شرکت دارم مخصوصاً پشتیبانی آنها که واقعا در کمترین زمان ممکن به تیکت های مشتریان پاسخ می‌دهد حتی در روزهای تعطیل و این شرکت را به کسانی که در ابتدای کار هستند و احتیاج به فضای میزبانی بالایی ندارند پیشنهاد می‌کنم چرا که مهمترین فاکتوری که همان پشتیبانی است را به خوبی انجام میدهد.
 • ایران سرور
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/Capture-1.png[/img]یکی از قدرتمند ترین شرکت های ارائه دهنده هاست و سرور اختصاصی شرکت ایران سرور است که علاوه بر هاست معمولی هاست ویژه وردپرس جوملا پرستاشاپ را هم ارائه می دهد در ادامه به بررسی مزایا و معایب این شرکت خواهیم پرداخت.
 • مزایا

 • ارائه هاست مخصوص وردپرس جوملا پرستاشاپ

 • ارائه هاست ابری

 • ارائه هاست های سازمانی

 • ارائه هاست دانلود پرسرعت
معایب
 • قیمت بالای سرویس ها که البته با توجه به کیفیت سرویس ها می تواند قابل توجیه باشد
اگر منابع محدودی در بودجه خودتان نداریدبرای انتخاب هاست مناسب یکی از بهترین گزینه ها همین شرکت است که می توانید با خیالی راحت و آسوده از خدمات میزبانی این شرکت استفاده کنید.
[/url][url=http://www.hamrahict.com/buy-hosting/#]برای خرید روی تصویر کلیک کنید.
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/Capture-3.png[/img]یکی از قدیمی ترین و بهترین شرکت های ارائه دهنده هاست در ایران است که دارای بهترین دیتا سنتر های اختصاصی هاست در ایران می باشد.این دیتاسنتر یکی از بهترین دیتاسنتر های داخلی کشور است که وب سایت های بزرگ و پربازدید ایران را میزبانی می‌کند هاست ایران تنها شرکتی است که فقط هاست ایرانی ارائه می دهد.
 • مزایا:

 • امنیت و کیفیت بسیار بالا

 • آپ تایم بسیار بالا

 • هاست پرسرعت برای سایت های پربازدید

 • پشتیبانی ویژه

 • معایب

 • قیمت بالا

 • عدم ارائه هاست خارجی
اگر وب سایت پر بازدیدی داریداز سرویس‌های این شرکت استفاده کنیدچرا که این سرویس ها می توانند لذت استفاده ازسرویس هاستینگ با کیفیت را به شما القا کنند.
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/hostnegar.png[/img]این شرکت یکی از جدیدترین و پر کیفیت ترین شرکت های ارائه دهنده سرویس هاستینگ است که می توانید با خیالی آسوده  هاست خودتان را از این شرکت تهیه کنید در ادامه به مزایای سرویس های این شرکت خواهیم پرداخت.
 • فول بکاپ ۱۲ ساعته

 • امنیت بالا

 • پهنای باند نامحدود

 • گارانتی بازگشت وجه

 • فعال سازی اس اس ال رایگان

 • ارائه سی پنل در هاست ایران

 • ارائه هاست ابری

 • ارائه هاست مخصوص وردپرس جوملا و سایر cms ها
اگر میخواهید هاست با کیفیت و مطمئن را تجربه کنید سرویس دهی این شرکت را از دست ندهید به شما قول خواهم داد که کاملا از سرویس‌دهی این شرکت راضی باشید.
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/parspack.png[/img]پارس پک یکی از باسابقه ترین شرکتهای ارائه دهنده هاستینگ در ایران است در ادامه مزایا و معایب تهیه هاست از این شرکت را با هم بررسی خواهیم کرد.
 • مزایا

 • ارائه هاست ابری

 • پشتیبانی بسیار خوب

 • فول بکاپ روزانه

 • ارائه منابع دلخواه و مناسب با توجه به نیاز مشتری

 • معایب

 • قیمت بسیار بالا
اگر بودجه محدودی ندارید حتما استفاده از سرویسهای شرکت را از دست ندهید.
 • سرور پارس
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/serverpars.png[/img]این شرکت توانسته که با ارائه خدمات هاستینگ مناسب مشتریهای زیادی را به خود جلب کند مهمترین ویژگی که این شرکت را از سایر شرکت های هاستینگ متمایز کرده است ارائه هاست با فضای نامحدود و امکانات نامحدود است این هاست های لینوکسی توانسته اند که افراد زیادی را به انتخاب هاست از این شرکت ترغیب کننددرادامه مزایا و معایب  هاست های این شرکت را با هم بررسی خواهیم کرد.
 • مزایا

 • ارائه هاست با امکانات نامحدود

 • امنیت بسیار بالا

 • پشتیبانی خوب

 • آپ تایم بالا

 • قیمت مناسب سرویس ها
این شرکت  یکی از بهترین گزینه ها برای تهیه هاست به شمار می‌آید که سرویس‌های متنوعی را با قیمت های مختلف ارائه می دهد.
 برای خرید روی تصویر کلیک کنید.
[تصویر: 728.gif]
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/iranhost.png[/img]این شرکت از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده هاست است که می‌توانید  هاستان را از این شرکت تهیه کنید.کیفیت بالا و ارائه دیتاسنتر های اختصاصی در ایران و سرویس‌های متنوعی که ارائه می دهدبه شما این امکان را می‌دهد که با توجه به بودجه ای که داریدبتوانید سرویس‌های مناسب خودتان را انتخاب کنید یکی از مهمترین مزیت های این شرکت ارائه سرویس هاست اختصاصی با منابع کاملا اختصاصی از دیتاسنتر ایران است. در ادامه مزایا و معایب این شرکت را با هم بررسی خواهیم کرد.
 • مزایا

 • دارا بودن سخت افزارهای قدرتمند برای مقابله با دیداس

 • پشتیبانی حرفه ای ویژه

 • ارائه هاست لینوکس ابری پرسرعت

 • پشتیبانی حرفه ای ویژه

 • معایب

 • ارائه پهنای باند پایین

 • قیمت بالای سرویس ها

 • عدم ارائه هاست لینوکس خارج از کشور
این شرکت خدماتی حرفه ای و تخصصی در زمینه میزبانی وب رائه می دهد به همین خاطر قیمت سرویس هایی که ارائه می‌کند بالاست و اکثر مشتریان ایران هاست ارگانها و شرکت های مهم و ثروتمند هستند به همین خاطر تهیه هاست از این شرکت‌ برای وبسایت ها ی معمولی توصیه نمی شود.
 • برتینا
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/bertina.png[/img]این شرکت یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده هاست است.این شرکت به دلیل تنوع زیادی که در فروش هاست دارد مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است البته هاست با پهنای باند نامحدود توسط این شرکت ارائه می‌شود که یکی از مزیت های رقابتی شرکت به شمار می آید.
 • مزایا

 • مقابله با حملات دی داس

 • ارائه هاست بهینه شده برای وردپرس و جوملا

 • امنیت بسیار بالا

 • کیفیت بسیار بالا

 • پشتیبانی عالی

 • معایب

 • قیمت بالا
این شرکت می تواند برای کسانی که میخواهند وب سایت خودشان را به صورت حرفه ای مدیریت کنند بسیار مناسب باشد اگر  مشکلی با هزینه کردن ندارید حتما سرویس‌های  این  شرکت استفاده کنید.
بهترین هاست خارجی
ممکن است بعضی از دوستان ترجیح دهند  بنا به دلایلی  از هاست های خارجی  برای میزبانی وب سایت شان استفاده کنند البته بیشتر شرکت هایی که رقبای زیادی در حوزه کاری شان دارند و ممکن است از کانال‌های مختلفی آسیب پذیر باشندوب سایت های شان را در خارج از کشور میزبانی می‌کنند به هر حال در ادامه لیستی از بهترین شرکت های هاستینگ خارجی آورده شده است که می توانید از آنها سرویس های هاستینگ خودتان را تهیه کنید.
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/gharg1.png[/img]
 • مزایا :

 • کاربرپسند و با کیفیت

 • ssl رایگان

 • نرمافزار طراحی وب رایگان

 • ارائه دامنه رایگان

 • تضمین ۳۰ روزه برای بازگشت وجه

 • ارائه هاست های حجیم

 • شرکت hostgator
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/hostgator.png[/img]
 • مزایا :

 • پهنای باند نامحدود

 • ضمانت بازگشت وجه ۴۵ روژه

 • هیچ محدودیتی در پهنای باند یا فضای دیسک، زیر دامنه ها، پایگاه داده های MySQL، FTP و حساب های ایمیل وجود ندارد.

 • ۲۰۰ دلار اعتبار گوگل و بینگ

 • کنترل پنل سی پنل
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/godady.png[/img]
 • مزایا :

 • خدمات سئو

 •  دامنه رایگان

 •  پشتیبان گیری و بازیابی پایگاه داده

 •  پهنای باند نامحدود

 • هاست لینوکس سازگار

 • تضمین آپ تایم ۹۹درصد

 • توانایی افزایش ظرفیت ناگهانی برای زمانی که بازدیدکنندگانتان زیاد می شود.
شرکت tsohost
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/tsohost.png[/img]
 • مزایا :

 • طرح های قابل تنظیم و گزینه های قیمت گذاری , قیمت روزانه , رایگان , روزانه همراه با پشتیبان گیری

 • میزبانی وب ابری

 • کنترل پنل سی پنل

 • پشتیبانی فنی مناسب

 • ضمانت بازگشت وجه ۶۰ روزه
شرکت wix
[img=0x0]http://www.hamrahict.com/wp-content/uploads/2019/02/Capture78.png[/img]
 • مزایا :

 • هاست رایگان

 • پهنای باند نامحدود

 • سرویس های رایگان بسیار خوب
این شرکت یک طرح رایگان دارد که می توانیداز ۵۰۰ مگابایت فضای رایگان و پهنای باندهمراه با ۷۵ دلار تبلیغات در گوگل آن استفاده کنید که بسیار می تواند به شما در جهت پیداکردن کلملت کلیدی سایتتان کمک کند.در ضمن در این طرح می توانید تا ۱۰ گیگا بایت فضای ذخیره سازی داشته باشید و ازآن لذت ببرید.
 • جمع بندی و سخن پایانی
قبل از اینکه بخواهید وب سایتتان را راه اندازی کنید باید نکاتی را که در زیر به آنها اشاره شده است بررسی کنیدو بعد تصمیم به انتخاب هاست مناسب با نیازتان بگیرید.
 • موضوع وب سایتتان چیست و چه مقدار فضای میزبانی احتیاچ دارید.؟

 • کدام شرکت پشتیبانی بهتری ارائه می دهد؟

 • چه مقدار می توانید هزینه کنید؟

 • امنیت را جدی بگیرید.

 • به هیچ عنوان از هاست رایگان استفاده نکنید.

 • سعی کنیدازهاست های تخصصی استفاده کنید.

 • اگراز سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده می کنیدحتما از هاست های مخصوص آنها استفاده کنید.این سی ام اس ها به خاطر استفاده زیاد از منابع سرور می توانند موجب کاهش سرعت سایت شما شوند که در صورت استفاده از هاست های تخصصی این مشکل مرتفع می گردد.

 • آپ تایم شرکت ها را بررسی کنید.

 • پشتیبان گیری از اطلاعاتتان توسط شرکت را بررسی کنید.
خوب این مقاله آموزشی به پایان رسید امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.
منبع : همراه آی سی تی
چگونه می توانم کسب درآمد با طراحی سایت را تجربه کنم؟
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه در ۱۵ دقیقه یک سایت واکنشگرا طراحی کنیم roozfreight 0 157 2019/07/14، 11:09 AM
آخرین ارسال: roozfreight
  آموزش سئو سریع برای تازه کاران ، چگونه سریع رتبه خوبی بگیریم ؟ (قسمت سوم ) neo63 0 4,608 2018/07/01، 05:58 PM
آخرین ارسال: neo63
  آموزش سئو سریع برای تازه کاران ، چگونه سریع رتبه خوبی بگیریم ؟ (قسمت دوم ) neo63 0 2,061 2018/06/25، 02:39 PM
آخرین ارسال: neo63
  آموزش سئو سریع برای تازه کاران ، چگونه سریع رتبه خوبی بگیریم ؟ neo63 0 757 2018/06/14، 04:00 PM
آخرین ارسال: neo63
  نقشه سایت چیست ؟ چگونه آنرا در گوگل ثبت کنیم ؟ neo63 0 1,340 2018/04/29، 03:41 PM
آخرین ارسال: neo63

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان