امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آجيلو
#1
فروشگاه آجيلو، فروشگاه آنلاين آجيل و خشکبار
فروشگاه آجيلو با هدف عرضه مستقيم آجيل و ميوه خشک و زعفران به دست مصرف کنندگان راه اندازي شده است. ما با خريد مستقيم محصولات و تمرکز بر اينکه بدون واسطه بتوانيم محصولات را به مصرف کنندگان برسانيم توانسته ايم بهترين قيمت عرضه محصولات را در ايران داشته باشيم. به نظر ما همه مردم ايران اين حق را دارند که قيمت هاي مناسب را در ايران در اختيار داشته باشند و بتوانند خريد کنند.

https://ajillo.ir/product-category/%d8%a...%8c%d9%84/
Cool

کاشت مو چيست؟
کاشت مو، تحولي عظيم در حوزه بهداشت و درمان است که با ورود به بستر جامعه پزشکي، بسياري از مشکلات و دغدغه‌هاي مرتبط با ريزش مو و کم پشت بودن آن را برطرف نموده است. اين روش براي نخستين بار در سال 1939 به عنوان يک ايده از سوي پزشکي ژاپني مطرح گرديد و در سال 1959 به واسطه تلاش پزشکي آلماني به مرحله عمل رسيد. کاشت مو روشي است که امروزه مي‌توان از آن به عنوان يکي از پرطرفدارترين محورهاي درماني در ميان مراجعين ياد کرد.
کاشت مو چيست و چگونه انجام مي‌شود
امروزه مي‌توان کاشت مو طبيعي به روش برداشت ريشه‌هاي مو از قسمت‌هاي پر پشت و کاشت در قسمت‌هاي کم پشت را، به عنوان ساده‌ترين و نتيجه بخش ترين راه درماني براي افزايش رشد مو معرفي کرد. راهي که در طول چندين سال در حوزه پزشکي، متدهاي جديدي براي بهبود و اثر گذاري هر چه بيش‌تر آن کشف شده است.
قرن بيست و يکم، تنها راه درمان قطعي و مؤثر رشد مو در سر را، کاشت مو مي‌داند. از اين جهت امروزه با بهره گيري از روش‌هاي نوين، بهترين عملکرد در اين زمينه را مي‌توان شاهد بود.
افرادي که با مشکل طاسي و يا کم پشت شدن مو سر خود مواجه مي‌شوند، سردرگمي‌ها و سؤالات بسياري را در ذهن خود پرورش مي‌دهند. سؤالاتي که امروزه علم پزشکي راه نهايي قطعي و مؤثري را در مقابل آن‌ها قرار خواهد داد.
عمل کاشت، عملي بدون بيهوشي است که همين امر مزيت‌هاي بسياري را براي مراجعين به دنبال خواهد داشت. در واقع بيشترين محبوبيت کاشت مو، مديون عدم بيهوشي و عدم مواجه شدن با عوارض ناشي از آن است.
تفاوت محسوسي که مي‌توان پس از کاشت، کاملاً آن را شاهد بود، تفاوت در زيبايي و چهره فرد است. از اين رو مي‌توان به طور تقريبي 6 ماه پس از عمل ياد شده، شاهد اثر مستقيم و ملموس آن بود.

https://persian-hair.com/
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان