امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راههای افزایش اعتماد بنفس
#1
بچه هایی که در دوران کودکی با اعتماد بنفس بنظر میرسند، سعی میکنند که تا ۱۰ سالگی آن را حفظ کنند. برای بسیاری از آنها بزرگسالی، پر از شک و تردید و ناامنی است. خبر خوب این است که با راهکارهایی که ما در اینجا به شما پیشنهاد میکنیم، میتوانید به بالا بردن اعتماد بنفس نوجوانتان کمک کنید.
نوجوانانی که درگیر بدست آوردن مهارتی هستند، ممکن است فکر کنند آنها بطور کامل شکست خورده اند. نوجوانی که در ریاضیات ضعیف است، فکر میکند که انسان باهوشی نیست. یا نوجوانی که نمیتواند وارد تیم ورزشی مورد علاقه اش شود، فکر میکند که هرگز در ورزش خوب نخواهد بود. به نوجوانتان یاد دهید که ضعف هایش را بپذیرد و برای بهتر شدن تلاش کند. پس بجای اینکه او را احمق خطاب کنید، به او کمک کنید و یاد دهید که درحین تلاش کردن بهتر شود.
بجای اینکه فرزندتان را برای گرفتن نمره خوب در امتحان ستایش کنید، از همه ی تلاش هایی که کرده است، قدردانی کنید. بجای اینکه به او بگویید آفرین که در مسابقه ۵ امتیاز گرفتی، به او بگویید نتیجه ی همه ی تلاش هایت را دیدی. نوجوان شما میتواند تلاشش را کنترل کند اما همیشه نمیتواند به نتیجه ی کار تسلط داشته باشد و شما نباید کاری کنید که او فکر کند فقط موقع موفقیت، از جانب شما ستایش میشود. به او نشان دهید این خیلی مهم است که سخت تلاش کند اما اشکالی هم ندارد اگر همیشه موفق نشود.
ادامه متن در لینک زیر:
...
راههای افزایش اعتماد بنفس

تمام افراد اعتماد به نفس بالایی ندارند و تنها انسانهای موفق هستند که این ویژگی و امتیاز را در خود تقویت و به درجاتی از آن رسیده اند. اما واقعا اشخاصی که از اعتماد به نفس درست برخوردار هستند چه کارهایی انجام می دهند که آنها را از دیگران متمایز می کند. در این پست دانلود ۴ تا از بهترین و جدیدترین کتاب های آموزش اعتماد به نفس را برای شما تهیه کرده ایم که باید بخوانید و با استفاده از دستورالعمل های معرفی شده در آنها بتوانید بر مشکل کمبود اعتماد به نفس خود غلبه نمایید.
...
ادامه متن در لینک زیر:
کتابهای آموزش اعتماد بنفس

ما خانم ها می توانیم با بررسی مطالعات و تحقیقات علمی، کمبود اعتماد به نفس مان را برطرف کنیم. تفاوت بین مغز مردها و زن ها نشان می دهد که زن ها نسبت به مردها خیلی نگران تر هستند. چند نفر از شما خانم ها، به دلیل نگرانی هایی که بیش از حد مشغولتان کرده است؛ سرگرمی ها و فرصت های زندگی را از دست داده اید؟ این مطلب نتیجه چندین سال تجربه و تحقیق مجلات معتبر پزشکی همچون psychcentral می باشد.

نکات مهم
برای زنان کمبود اعتماد به نفس بر اساس نگرانی ها و به تعویق انداختن کارها ساخته شده است. زنانی که تمایل دارند به جای عمل کردن ، بیش از حد تجزیه و تحلیل کنند معمولاً :

در موقعیت های جدید احساس راحتی ندارند.
زمانی که اتفاق ها بر اساس برنامه ریزی پیش نمی رود، آرامش خود را از دست می دهند.
بیشتر فرصت هایی که برای شان به دست می آید؛ از دست می دهند.
برای خانم ها؛ اعتماد به نفس توانایی انجام کارهای زیر است:

مواجه شدن با چالش های جدید با خوش بینی
این که بتواند با ظاهری بدون آرایش و معمولی به اتاقی پر از جمعیت وارد شود
مطمئن باشد که ظاهری دوستانه با لبخند می تواند روی دیگران تأثیر گذاشته و آنها را علاقمند کند
چگونه می توانیم بر افکار درونی مان که مدام می گویند کارها درست پیش نمی رود؛ غلبه کنیم؟
...
ادامه متن در لینک زیر:
 افزایش اعتماد به نفس

اهمیت اعتماد به نفس در زندگی بر هیچ کس پوشیده نیست. اگر بخواهید به هدف های تان در زندگی برسید و پتانسیل های خودتان را افزایش بدهید، به اعتماد به نفس نیاز دارید. بدون آن، نمی توانید به دنبال چیزهایی بروید که از زندگی می خواهید.
با اعتماد به نفس کافی، می توانید به دنبال رویاهایتان بروید. ترس هایتان را کنار بزنید و بر اساس شرایطی که دارید، زدگی کنید. شک و تردیدها و ترس ها نمی توانند شما را از حرکت بازدارند.
اما اعتماد به نفس ساده به دست نمی آید و در واقع در طول زندگی با کسب تجربه های زیاد و ریسک پذیرفتن فرصت ها ایجاد می شود.
هنوز هم کارهای زیادی وجود دارد که مردم با انجام آن ها؛ حتی پیش از آن که در راه ایجاد اعتماد به نفس قدم بردارند؛ آن را تضعیف کرده و به آن آسیب می زنند. اشتباهات کوچک می توانند مشکلات بزرگی به دنبال داشته باشند. پس باید اصلاح شوند. هر یک از این ۸ اشتباه می تواند اعتماد به نفس را در شما بکشد.
...
ادامه متن در لینک زیر:

کاهش اعتماد به نفس

اعتماد به نفس بخش مهمی از ویژگی های انسانی را تشکیل می دهد. شخصی که اعتماد به نفس دارد، معمولاً خودش را دوست می دارد، برای رسیدن به اهداف خود در زندگی ریسک می کند؛ و نسبت به آینده مثبت می اندیشد. کسی که اعتماد به نفس ندارد، معمولاً حس می کند که نمی تواند به اهداف خود در زندگی برسد. خبر خوب این است که اعتماد به نفس را می شود تقویت کرد! برای ساختن اعتماد به نفس، باید در مورد خودتان و تعاملات جامعه تان نگرش مثبت داشته باشید؛ درحالیکه روش مقابله با احساسات منفی را بیاموزید و از خود در برابر آنها بیشتر مراقبت کنید. مواجه شدن با چالش ها می تواند اعتماد به نفس شما را بیشتر افزایش دهد.
بخش ۱: ایجاد نگرش مثبت
۱- تعریف و معین کردن افکار منفی افکار منفی که به ذهن شما می رسند ممکن است از این دست باشند: ” نمی توانم آن کار را انجام بدهم “،” مطمئن هستم که شکست می خورم “، ” هیچ کس نمی خواهد به حرف های من گوش بدهد “. این صداهای منفی بدبینانه و بی فایده هستند و شما را از دست یابی به اعتماد به نفس و تقویت آن باز می دارند.
۲- اهداف منفی تان را به اهداف مثبت تبدیل کنید. همزمان که به افکار منفی تان توجه می کنید؛ آنها را به اندیشه های مثبت تبدیل کنید. افکار مثبت از این دست هستند: ” انجام این کار را امتحان خواهم کرد “، ” اگر روی آن کار کنم؛ موفق خواهم شد “؛ یا ” همه به من گوش خواهند داد “. هر روز با تعداد کمی از فکرهای مثبت شروع کنید.
۳- از تمرکز بیشتر روی افکار منفی خودداری کنید. در نهایت افکار مثبت در مغز شما باید فضای بیشتری نسبت به افکار منفی تان اشغال بکند. هرچقدر بیشتر سعی کنید که با افکار منفی تان به طور مثبت برخورد بکنید؛ این روند طبیعی تر خواهد شد.
۴- حفظ یک شبکه از افراد حمایتگر مثبت. با آنهایی که افکار مثبت دارند و به شما نزدیکند؛ چه خانواده یا دوستان ارتباط داشته باشید؛ تا چشم انداز دید خود را بالا ببرید. به علاوه؛ از کسانی که باعث می شوند احساس بدی نسبت به خود داشته باشید؛ دوری نمایید.
ممکن است شخصی که شما او را به عنوان دوست خود برگزیده اید؛ در واقع باعث شود که حس بدی به خودتان داشته باشید، اگر مداوم عبارات منفی را بیان می کند یا دائماً از شما انتقاد می کند.
حتی یکی از اعضای خانواده تان نیز ممکن است با تحمیل کردن ایده های خودش به شما و تأکید روی آنچه که باید انجام بدهید؛ می تواند اعتماد به نفس شما را از بین ببرد.
...
افزایش اعتماد به نفس

مجله معتبر لایف هک در جدیدترین تحقیقات روانشناسی خود ۷ نکته ضروری برای داشتن یک سخنرانی عالی و رسیدن به فن بیان قوی را ارائه کرده است که ما در هنر فردی آن را در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می دهیم. همچنین دو جزوه پی دی اف برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار داده ایم.
تصور کنید بدون یادداشت صحبت می کنید و تماشاچیان را مجذوب خود کرده اید! اکثر ما به این سخنرانی موفق می اندیشیم، اما تنها در صورتی به آن می رسیم که برایش تلاش کنیم. تعداد کمی از افراد به طور طبیعی سخنرانان متولد می شوند. در اینجا ۷ عادت برای بهتر و بهتر شدن در سخنرانی وجود دارد که باید آن ها را انجام دهید.
نکات تکمیلی برای ارائه یک سخنرانی عالی:
۱- تعامل با مخاطب را فراموش کنید
به غیر از سوالاتی که در پایان سخنرانی پرسیده می شود، تعامل با مخاطب باید بسیار محدود باشد. خطر این کار این است که شاید مخاطب بی حوصله شود و ممکن است حتی فکر کنند در یک سیر حضور دارند نه یک سخنرانی. به یاد داشته باشید، شغل شما صحبت کردن است و آنها می خواهند یاد بگیرند و همزمان با سخنرانی یا صحبت کردن شما سرگرم شوند.
۲- شما مثل یک بازیگر در صحنه هستید
یک بازیگر درخشان در صحنه یا فیلم را دیده اید؟ او با شور و شوق زیاد و تعهد اجرا خواهد کرد و کاملا فردی متقاعد کننده خواهد بود. صحبت های عمومی هم خیلی با بازیگری تفاوت ندارد. شما صحنه را در دست می گیرید و مخاطبان انتظار دارند ارزش پول یا وقت که برای سخنرانیتان پرداخت کرده اند، به آن ها بازگردد. سعی کنید بدون رو در بایسی و از ته دل صحبت کنید و از حرکت دستان و چهره برای تقویت گیرایی کلام استفاده کنید که البته این موضوع که به آن زبان بدن می گویند نیاز به تمرین زیاد دارد. (آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند)
...
ادامه متن در لینک زیر:
ارائه سخنرانی عالی

هیپنوتیزم گویی جادویی به نظر می رسد اما در حقیقت تمرین و علم زیادی در پشت عمل هیپنوتیزم قرار دارد. یکی از موثرترین راههای هیپنوتیزم کردن افراد استفاده از چشم هست. چشم ها دروازه ای برای راهیابی به ذهن هستند؛ اما فقط از این عمل برای افرادی که رضایت خود را قبل از اینکه شما آنها را هیپنوتیزم کنید اعلام کنند استفاده کنید و همیشه از توانایی هایتان به طور واضح استفاده کنید.
بخش اول انجام تمرین تمرکز ذهن
۱-سعی کنید برای مدت زمان طولانی پلک نزنید. در آینه نگاه کنید ببینید چقدر زمان طول می کشد تا پلک نزنید.
شما همچنین می توانید یک مسابقه با شخص دیگری برای تست توانایی پلک نزدن خود خود داشته باشید.
داشتن کنترل کامل بر حرکات چشم، در طول هیپنوتیزم به شما کمک می کند که تماس چشمی منظمی با شخص داشته باشید.
...
ادامه متن در لینک زیر:
هیپنوتیزم افراد

همه ی ما لحظه های پر استرس و تنش زا را تجربه کرده ایم. طبق آمار ۷۰ درصد از بزرگسالان آمریکا گفته اند که روزانه استرس را حس می کنند. در اینجا ۱۶ روش ساده ی کنترل استرس به نقل از جدیدترین تحقیقات موسسه معتبر خط سلامتی آورده شده است. پیشنهاد می کنیم در کنار این مطلب، چگونه اعتماد به نفس خود را در کمتر از ۱۰ روز بالا ببریم؟ را نیز از دست ندهید!
۱-ورزش کردن
ورزش کردن از مهم ترین کارهایی است که شما می توانید برای کاهش استرس انجام دهید. به نظر این کار تناقض می آید ولی بدن را تحت تاثیر استرس فیزیکی قرار دادن می تواند استرس ذهنی را کاهش دهد.
اگر شما به طور منظم ورزش کنید نتیجه ی بهتری کسب خواهید کرد. در آزمایشی نشان داده شده است که افرادی که به طور منظم ورزش می کنند استرس کمتری نسبت به کسانی که اصلا ورزش نمی کنند دارند.
دلایل کاهش استرس با ورزش کردن:
  • هورمون استرس: ورزش هورمون استرس در بدن را کاهش می دهد (مانند هورمون کورتیزول). هم چنین به ترشح آندورفین هم کمک می کند که باعث ایجاد حس شادی و رضایت مندی می شود.

  • خواب: ورزش هم چنین کیفیت خواب را بهبود می بخشد. با استرس خواب تاثیر منفی می گیرد.

  • اعتماد به نفس: وقتی شما منظم ورزش کنید احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهید کرد که به نوبه خود باعث افزایش سلامت روان می شود.
سعی کنید یک تمرین یا فعالیت مداوم که از آن لذت می برید را پیدا کنید مثل پیاده روی، رقص، صخره نوردی یا یوگا. فعالیت هایی که دارای حرکات منظم و تکراری هستند مانند پیاده روی می توانند استرس را به طرز چشمگیری کاهش دهند.
...
[/url]
[url=https://honarfardi.com/public-skills/routine/stress-management-method/]مقابله با استرس


در این مقاله به نقل از ۳ مجله معتبر بین المللی، نتایج جدیدترین تحقیقات روز درباره درمان قطعی استرس در درجات مختلف را در اختیار شما قرار می دهیم. دقت کنید که در حال حاضر تنها راهکارهایی که از نظر علمی برای کاهش استرس ثابت شده هستند همین ۵ راهکار ارائه شده در این مقاله می باشند که بسیار هم موثرند. نتیجه گرفتن از آنها از هفته دوم شروع می شود.

علایم اصلی استرس
هر کدام از ما شیوه های مختلفی برای مقابله با استرس داریم، می توانیم کمی بخوابیم، کار کنیم یا با دوستان وقت بگذرانیم. استرس می تواند شما را اذیت کند اما معمولا قابل کنترل است. استرس وقتی مزمن می شود باعث تاثیرات مخرب بر روی بدن می شود و مشکلات عاطفی و جسمی ایجاد می کند مانند:
مشکلات گوارشی
مشکلات جنسی
تنش عضلانی
خستگی
درد قفسه سینه
فشار خون بالا
اضطراب
کج خلقی
افسردگی
...
ادامه متن در لینک زیر:
 درمان قطعی استرس

پاک کردن لکه های روغن و گریس از روی لباس کار راحتی است. گاهی اوقات لباس های مورد علاقه خود را برای شب عروسی یا یک مهمانی آماده می کنید و ناگهان لکه های روغن روی آن ها می ریزد. در چنین موقعیتی چه باید بکنید؟ در این مقاله موثرترین و جدیدترین روشهای از بین بردن لکه چربی روی لباس را به شما آموزش می دهیم. دقت کنید ما روشهای مختلف را ذکر می کنیم تا شما بسته به موادی که در خانه موجود دارید از یکی از روشها استفاده کنید.
انواع مختلفی روغن برای ریختن روی لباس وجود دارد مثل روغن نارگیل، ذرت، زیتون، خردل، موتور و… . با استفاده از برخی موادی که در هر خانه ای پیدا می شود و با کمی ظرافت می توانید لکه ها را از روی لباستان پاک کنید.
چگونگی خلاص شدن از شر لکه های روغنی در خانه
روش های مختلفی برای پاک کردن لکه های روغنی از روی لباس در خانه وجود دارد. در اینجا برخی از رایج ترین روش ها و موادی که به راحتی می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید را آورده ایم.

۱- استفاده از پودر بچه
روغن را با استفاده از حوله های کاغذی بپوشانید تا از گسترش و نفوذ آن جلوگیری کند و هم چنین لباس را فشار ندهید.
در ناحیه ای که روغن ریخته است پودر بچه بریزید.
بگذارید ۳۰ دقیقه آن جا بماند.
با استفاده از انگشتان یا یک قاشق فلزی می توانید پودر بچه را جمع کنید.
کار تمام است! لباس شما به همان اندازه سابق جدید است.
۲- استفاده از مایع ظرفشویی، شامپو یا صابون
...
ادامه متن در لینک زیر:
از بین بردن لکه چربی روی لباس

۵ روش مثبت اندیشیدن
برای تبدیل شدن به یک متفکر مثبت اندیش چه باید بکنید؟ چند استراتژی شامل نحوه شناسایی افکار منفی و جایگزین کردن این افکار با ایده های مثبت وجود دارد. ممکن است کمی طول بکشد، ولی در نهایت متوجه می شوید که فکر کردن مثبت به طور طبیعی شروع می شود. هشت روش وجود دارد که می توانید انجام دهید تا مثبت فکر کنید. دقت کنید که مثبت‌اندیشی باعث افزایش اعتماد به نفس، کاهش علائم افسردگی و بهبود روابط اجتماعی می‌شود. مثبت‌اندیشان در زمان حال زندگی می‌کنند و می‌توانند از رفتارهای جرات‌مند به درستی استفاده کنند، در صحبت‌های آنها عبارات امیدبخش وجود دارد، قبل از هر کاری ابتدا فکر می‌کنند و با افکار مثبت رفتارهای خود را کنترل می‌کنند. آنها برای حل مشکلات از فنون حل مسئله استفاده کرده و می‌توانند توانمندی‌های خود را ارزیابی کنند و می‌دانند چگونه خشم‌ و کینه‌های خود را کاهش دهند و دیگران را ببخشند.
۱- از گفتگو منفی خودداری کنید
شامل حرف هایی است که به طور ذهنی به خودتان می گویید. به عنوان صدای درونی ذهن خود به آن بنگرید که نحوه عملکرد و تعامل شما با دنیای اطراف را تجزیه و تحلیل می کند. اگر گفتار خود را بر روی افکار منفی متمرکز کنید، عزت نفس شما می تواند آسیب ببیند.
پس برای مبارزه با صحبت های منفی با خود، چه کاری می توانید انجام دهید؟ یک راه برای مبارزه با این مکالمات منفی این است که وقتی به سراغتان می آیند آن ها را تغییر دهید. هنگامی که شما شروع به تفکر انتقادی در مورد خودتان می کنید، یک لحظه مکث کنید و آن را ارزیابی کنید.
...
ادامه متن در لینک زیر:
رسیدن به مثبت اندیشی
پاسخ
#2
اعتماد به نفس یک جور طرز فکر مثبت راجع به خودتان و توانایی‌هایتان است و درست همان موقعی که همه چیز به‌ هم می‌ریزد، می‌تواند به فریادتان برسد و به شما کمک کند تا در برابر مشکلات‌تان قوی باشید. 
 از زبان بدن‌تان به درستی استفاده کنید. زبان بدن هر کس نشان می‌دهد که آن فرد چقدر به خودش اطمینان دارد. از چهره‌ی بعضی آدم‌ها می‌شود فهمید که حتی خودشان هم خودشان را قبول ندارند! طوری خودتان را نشان بدهید که همه بدانند می‌توانید هر موقعیتی را مدیریت کنید و بر اوضاع کاملا مسلط هستید. اگر اعتماد به نفس را در ظاهرتان نشان بدهید و از زبان بدن‌تان به درستی استفاده کنید، نه تنها حس می‌کنید که از پس هر چیزی برمی‌آیید، بلکه دیدگاه دیگران هم نسبت به شما تغییر می‌کند و به توانایی‌هایتان اعتماد می‌کنند.

...
درمان اگزمای پوستی

سرتان را بالا بگیرید، صاف بنشینید، به آرامی شانه‌هایتان را عقب ببرید تا در راستای ستون فقرات‌تان قرار بگیرند، شل و ول دست ندهید و وقتی صحبت می‌کنید مستقیما به فرد مقابل‌تان نگاه کنید.
...
 تصفیه کردن خون

اعتماد به نفس ابزاری است که ‌می‌توانید در زندگی روزمره برای هر کاری مثل افزایش اطمینان به خود، مدیریت ترس‌ها و انجام کارهایی که واقعا برایتان مهم هستند، از آن استفاده کنید، اما تعداد کمی از افراد می‌دانند اعتماد به نفس مثل یک عضله است و برای تقویتش باید همیشه از آن استفاده کرد، یعنی اگر آن را به کار نبرید، تحلیل خواهد رفت. 
...
عوارض قطع سرتالین

سه راهکار مهم برای تقویت اعتماد به نفس این است که:
۱. یادگیری کار مفیدی است، پس در یک کلاس ثبت نام کنید و از آن لذت ببرید.

۲. برای اینکه از خودتان بیرون بیایید، از همسر یا دوستی صمیمی‌ بپرسید امروز چه کاری می‌توانید برایش انجام دهید.

۳. به باشگاه بروید. اثرات روانی ورزش باعث ایجاد حس خوبی در شما می‌شود.

...
روغن کرچک

1. به یک رویداد اجتماعی بروید و به جای نگرانی در مورد مسائل خودتان، روی اینکه چطور می‌توانید به دیگران کمک کنید، تمرکز کنید.

2. دقیقا مشخص کنید چه چیزهایی واقعا برایتان مهم است. اگر این چیزها در زندگی‌ان وجود ندارند، باید آنها را وارد زندگیتان کنید.

3. فهرستی از چیزهایی که در زندگیتان با آنها کنار می‌آیید، تهیه کنید و بنویسید که چطور می‌توانید هر کدام را حذف کرده یا به حداقل برسانید.
...
بهبود و درمان دیابت

دفعه‌ی بعد که در یک رویداد اجتماعی حضور یافتید، فقط در کنار آشنایان نمانید. سعی کنید سر صحبت را با غریبه‌ها باز کنید تا تجربیات جدیدی به دست آورید.
...
درمان خارش بدن

یکی از راهکار های مهم برای تقویت اعتماد به نفس این است که برای دفعه‌ی بعد که در حال طفره رفتن از انجام کاری بودید (دعوت شدن به یک مهمانی، یک پروژه‌ی چالشی یا هر چیز دیگر)، بگویید «به جهنم» و هر طور شده آن را انجام دهید.
...
افزایش میل جنسی

کارهایی انام دهید تا روحیه شما را شاد و سرحال کند. هر روز کاری انجام دهید که باعث شادی درونی یا لبخندی بر لبتان شود.
...
درمان پوکی استخوان

اگر فکر می کنید اعتماد به نفستان پایین است می توانید این راهکار را در پیش بگیرید. الگوهای فکری را که باعث می‌شوند به خودتان شک کنید یا بیش از حد به خودتان سخت بگیرید پیدا کنید. حالا تصور کنید دوست صمیمیتان دقیقا چنین مسیری را رفته و اکنون پا پس کشیده است. به وی چه خواهید گفت؟
...
داروی پنتوپرازول

همیشه باید ذهنتان را تغذیه کنید، پس فهرستی تهیه کیند از ۲۰ چیزی که ذهنتان را بیدار و هوشیار نگه می‌دارد و حتما از آنها در زندگیتان استفاده کنید.
...
علت پوکی استخوان

دفعه‌ی بعد که در مقابل یک ریسک یا چالش مقاوت کردید، به صدای درونیتان گوش دهید و به دنبال راهی برای اصلاح آن باشید. از خودتان بپرسید «چه چیز این را آسان‌تر می‌کند؟»
...
روش درمان قطعی بیماری زونا

به شک و تردیدهایتان گوش دهید، اما آماده باشید پس از شنیدن‌شان، تصمیم‌های آگاهانه و سنجیده بگیرید. گاهی شک‌هایتان به شما اجازه می‌دهد تا بفهمید باید برای چه چیز آماده باشید، پس می‌توانید در حرکت رو به جلویتان از آنها استفاده کنید.
...
داکسی سایکلین چیست؟

حتی برای یک لحظه فکر نکنید، نمی‌توانید با اعتماد به نفس باشید. همین حالا مسئولیت چیزهای زیادی بر دوش شماست که با اعتماد به نفس انجامشان می‌دهید. کافی است آنها را شناسایی کنید تا احساس خوبی در شما ایجاد شود. به کارهایی فکر کنید که آنها را بدون به وجود آمدن سؤال از اعتماد به نفس کافی برای انجام آنها انجام می‌دهید.
...
10 دمنوش گیاهی برای سلامتی

سخنرانان خوب، با اعتماد به نفس، با ثبات و با یک ریتم مناسب صحبت می‌کنند. آنها یاد گرفته‌اند در صحبت کردن تأثیرگذارتر باشند، به جای اینکه حین سخنرانی تپق بزنند و گیر کنند، شمرده حرف می‌زنند و بین صحبت‌هایشان مکث می‌کنند.
یک لحن جسورانه، جذاب و در عین حال مؤدبانه برای صحبت کردن انتخاب کنید تا اعتماد به نفس‌تان را نمایش بدهید. این‌ طوری عزت نفس‌تان بیشتر می‌شود و به خودتان ایمان می‌آورید. برای اینکه جدی به نظر برسید، خیلی هیجان‌زده و عصبی نباشید و زیادی نخندید. اگر مردم حس رهبری را در شما ببینند به صحبت‌هایتان بیشتر توجه می‌کنند.
...
درمان قطعی بیماری زونا

تعداد زیادی قوانین تاریخ گذشته‌ای برای شما وجود دارند که تعیین می‌کنند چه کار کنید و چه کار نکنید، چه کار باید انجام دهید و چه کاری نباید انجام دهید. این قوانین تفکر و رفتار شما را محدود می‌کنند. آنها را دور بریزید و ببینید تا چه اندزه از تصمیم‌گیری‌های بی‌پروایانه، احساس آزادی می‌کنید.
...
قرص واژینال نیستاتین

اعتماد به نفس گاهی به معنای تأیید این است که شما اشتباه کرده‌اید. همیشه آماده باشید که اشتباه‌ خود را بپذیرید و ذهنیت‌ خودتان را تغییر دهید.
...
قرص واژینال نیستاتین

از هیچ مشکلی نترسید. ترس راهی است برای اینکه بدانید قرار است رشد کنید و اعتماد به نفستان را بالا ببرید. ترس چیز خوبی است، پس از آن برای جلو رفتن و نه فرار کردن، استفاده کنید.
...
فواید مرزه
پاسخ
#3
همچنان خودتان را با دیگران مقایسه می‌کنید؟ دست از این کار بردارید، آن وقت مجبور نخواهید بود با مقایسه، به خودتان اعتبار ببخشید. شما به همان اندازه‌ی کافی جذاب هستید.
...
علائم تومور مغزی

سرتان را در محل کار بالا بگیرید و اگر فکر می‌کنید چیزی باید اصلاح شود یا ایده‌ای دارید که به نظرتان جذاب است، حرفتان را بزنید.
....
خواص و مضرات تخم کتان

بهتر است این روش را برای بهتر شدن وضعیت اعتماد به نفس پایین امتحان کنید. اگر مدتی است که در تلاش برای فهم چیزی هستید، دست از تقلا برای فهمش بردارید. آن را همانطور که فهمیده‌اید، قبول کنید.
...
درمانهای طبیعی ترشحات واژن

در برخورد با افراد تازه، خجالتی هستید؟ مشکلی نیست، اصلا خجالتی بودن بد نیست و بدین معنا نیست که اعتماد به نفس ندارید. بیش از حد به خودتان سخت نگیرید، با خودتان درگیر نشوید و فکر نکنید کمتر از آنچه باید هستید. با این طرز فکر، خجالتی بودنتان بدتر می‌شود.
...
درمان همزمان چاقی و دیابت

محیط اطراف شما مستقیما بر درکتان از خود تأثیر می‌گذارد، پس اگر اطرافتان بهم‌ریخته و پر از کاغذ و آت و آشغال است، یک روز را به مرتب کردن وسایلتان اختصاص دهید و منظم شوید.
...
کاربرد کلومیپرامین

فهرستی از چیزهای جالبی که دوست دارید در زندگیتان انجام دهید، آماده کنید و با اولین چیزی که شما را سر شوق می‌آورد، آغاز کنید.
...
علائم واضح بارداری

خوشحالی یا ارزشتان را به بودن در یک رابطه یا تأیید شدن توسط فردی دیگر وابسته نکنید. ابتدا ارزش ذاتی خود را پیدا کنید، در نتیجه روابط و اعتماد به نفستان به اندازه‌ی کافی بهتر می‌شود.
...
داروی کلیدینیوم سی 

می‌توانید از نقاط قوت‌ خود برای غلبه بر هر نقطه ضعفی استفاده کنید. همه‌ی ما نقطه ضعف‌هایی داریم، اما فقط اگر به آنها اجازه دهید، باعث کم شدن اعتماد به نفستان می‌شوند.
...
خواص روغن سیاه دانه

هر چه انجام کار بزرگ در فهرست کارهایتان را بیشتر به تعویق بندازید، انرژی بیشتری از شما می‌گیرد و بزرگ‌تر به نظر می‌رسد. آن را انجام دهید و خودتان را خلاص کنید.
...
داروی آمی‌تریپتیلین

برای بهبود اعتماد به نفستان، تصویر ذهنی شما از بدنتان اهمیت دارد، چون اگر رابطه‌ی بدی با آن داشته باشید، از درون احساس اعتماد به نفس نخواهید داشت. به بدنتان رسیدگی کنید تا با هم در یک راستا قرار بگیرید.
...
درمان بیماری مالاریا

با اعتماد به نفس بودن، فرآیندی مداوم است. یک هدف یا نقطه‌ی مقصد نیست که به آن برسید و سپس متوقف شوید. وقتی به بهترین نحو عمل کنید، اعتماد به نفس‌ همیشه شما را حمایت‌ می‌کند.
...
درمان پروستات

مسیر جدیدی امتحان کنید. آشنا بودن با مسیرهای پر رفت‌و‌آمد زندگیتان به سادگی می‌تواند به بی‌علاقگی و عدم ارتباط تبدیل شود. راه جدید شما را هوشیار نگه می‌دارد.
...
علائم افسردگی

خودتان را به نه گفتن عادت دهید. به سادگی برای انجام یک تکلیف و فقط به خاطر اینکه طرف مقابل ناراحت نشود، «بله» نگویید. می‌توانید مؤدبانه به درخواست‌هایی که برایتان ممکن نیست، جواب رد بدهید و حتی نیاز به دلیل‌تراشی ندارید.
...
واضح ترین علائم افسردگی

به افرادی که برایشان احترام قائل هستید و به نظرتان با اعتماد به نفس هستند، نگاه کنید. از آنها تقلید نکنید، اما آنچه را باعث تمایزشان در داشتن اعتماد به نفس می‌شود، شناسایی کنید و یاد بگیرید.
...
قرص کلرفنیرامین

می توانید برنامه‌ای برای انجام همه‌ی کارها‌یتان بچینید و انتخاب‌هایی آگاهانه برای دنبال‌ کردن این برنامه داشته باشید. مشاهده‌ی پیشرفتتان، باعث تقویت خودتان می‌شود.
...
قرص فلووکسامین

برنامه‌ای برای انجام همه‌ی کارها‌یتان بچینید و انتخاب‌هایی آگاهانه برای دنبال‌ کردن این برنامه داشته باشید. مشاهده‌ی پیشرفتتان، باعث تقویت خودتان می‌شود.
...
خواص تخمه هندوانه

زمانی که احساس می‌کنید کل تمرکزتان به درونتان است و از شک و ترس فلج شده‌اید، توجه‌تان را به بیرون و به آنچه می‌توانید با آن تعامل داشته باشید، معطوف کنید.
...
عوارض ترامادول

...
علتهای حالت تهوع

شکست خوردن بخشی از قانون زندگی است . پس هیچگاه خودتان را برای شکست یا اشتباهاتی که برایتان رخ می دهد سرزنش نکنید؟ شاید این کار مانع از شادی در زندگیتان نشود، اما به شما کمک نمی‌کند تا از این مسیر عبور کنید. بهتر است با قبول هر چیز خوب یا بد، تمرین کنید که زندگی غنی داشته باشید.
...
میزان کالری هندوانه

انرژی مثبت باعث نتیجه‌ی مثبت هم می‌شود، پس سعی کنید نیمه‌ی پر لیوان را ببینید و به مسائل منفی فکر نکنید.
همیشه لبخند بزنید، بخندید و با آدم‌های مثبت معاشرت کنید تا هم خودتان حس بهتری داشته باشید و هم کسانی که دور و برتان هستند.
یک دفترچه‌ی یادداشت داشته باشید و هدف‌ها و موفقیت‌های روزانه‌تان را در آن بنویسید. شکرگزاری و رضایت بابت هر کار مثبتی که انجام می‌دهید، باعث تقویت اعتماد به نفس و آرامش درونی شما خواهد شد.
...
از بین بردن خال با سیر
پاسخ
#4
(2019/10/14، 11:22 AM)honarfardi9 نوشته است: همچنان خودتان را با دیگران مقایسه می‌کنید؟ دست از این کار بردارید، آن وقت مجبور نخواهید بود با مقایسه، به خودتان اعتبار ببخشید. شما به همان اندازه‌ی کافی جذاب هستید.
...
علائم تومور مغزی

سرتان را در محل کار بالا بگیرید و اگر فکر می‌کنید چیزی باید اصلاح شود یا ایده‌ای دارید که به نظرتان جذاب است، حرفتان را بزنید.
....
خواص و مضرات تخم کتان

بهتر است این روش را برای بهتر شدن وضعیت اعتماد به نفس پایین امتحان کنید. اگر مدتی است که در تلاش برای فهم چیزی هستید، دست از تقلا برای فهمش بردارید. آن را همانطور که فهمیده‌اید، قبول کنید.
...
درمانهای طبیعی ترشحات واژن

در برخورد با افراد تازه، خجالتی هستید؟ مشکلی نیست، اصلا خجالتی بودن بد نیست و بدین معنا نیست که اعتماد به نفس ندارید. بیش از حد به خودتان سخت نگیرید، با خودتان درگیر نشوید و فکر نکنید کمتر از آنچه باید هستید. با این طرز فکر، خجالتی بودنتان بدتر می‌شود.
...
درمان همزمان چاقی و دیابت

محیط اطراف شما مستقیما بر درکتان از خود تأثیر می‌گذارد، پس اگر اطرافتان بهم‌ریخته و پر از کاغذ و آت و آشغال است، یک روز را به مرتب کردن وسایلتان اختصاص دهید و منظم شوید.
...
کاربرد کلومیپرامین

فهرستی از چیزهای جالبی که دوست دارید در زندگیتان انجام دهید، آماده کنید و با اولین چیزی که شما را سر شوق می‌آورد، آغاز کنید.
...
علائم واضح بارداری

خوشحالی یا ارزشتان را به بودن در یک رابطه یا تأیید شدن توسط فردی دیگر وابسته نکنید. ابتدا ارزش ذاتی خود را پیدا کنید، در نتیجه روابط و اعتماد به نفستان به اندازه‌ی کافی بهتر می‌شود.
...
داروی کلیدینیوم سی 

می‌توانید از نقاط قوت‌ خود برای غلبه بر هر نقطه ضعفی استفاده کنید. همه‌ی ما نقطه ضعف‌هایی داریم، اما فقط اگر به آنها اجازه دهید، باعث کم شدن اعتماد به نفستان می‌شوند.
...
خواص روغن سیاه دانه

هر چه انجام کار بزرگ در فهرست کارهایتان را بیشتر به تعویق بندازید، انرژی بیشتری از شما می‌گیرد و بزرگ‌تر به نظر می‌رسد. آن را انجام دهید و خودتان را خلاص کنید.
...
داروی آمی‌تریپتیلین

برای بهبود اعتماد به نفستان، تصویر ذهنی شما از بدنتان اهمیت دارد، چون اگر رابطه‌ی بدی با آن داشته باشید، از درون احساس اعتماد به نفس نخواهید داشت. به بدنتان رسیدگی کنید تا با هم در یک راستا قرار بگیرید.
...
درمان بیماری مالاریا

با اعتماد به نفس بودن، فرآیندی مداوم است. یک هدف یا نقطه‌ی مقصد نیست که به آن برسید و سپس متوقف شوید. وقتی به بهترین نحو عمل کنید، اعتماد به نفس‌ همیشه شما را حمایت‌ می‌کند.
...
درمان پروستات

مسیر جدیدی امتحان کنید. آشنا بودن با مسیرهای پر رفت‌و‌آمد زندگیتان به سادگی می‌تواند به بی‌علاقگی و عدم ارتباط تبدیل شود. راه جدید شما را هوشیار نگه می‌دارد.
...
علائم افسردگی

خودتان را به نه گفتن عادت دهید. به سادگی برای انجام یک تکلیف و فقط به خاطر اینکه طرف مقابل ناراحت نشود، «بله» نگویید. می‌توانید مؤدبانه به درخواست‌هایی که برایتان ممکن نیست، جواب رد بدهید و حتی نیاز به دلیل‌تراشی ندارید.
...
واضح ترین علائم افسردگی

به افرادی که برایشان احترام قائل هستید و به نظرتان با اعتماد به نفس هستند، نگاه کنید. از آنها تقلید نکنید، اما آنچه را باعث تمایزشان در داشتن اعتماد به نفس می‌شود، شناسایی کنید و یاد بگیرید.
...
قرص کلرفنیرامین

می توانید برنامه‌ای برای انجام همه‌ی کارها‌یتان بچینید و انتخاب‌هایی آگاهانه برای دنبال‌ کردن این برنامه داشته باشید. مشاهده‌ی پیشرفتتان، باعث تقویت خودتان می‌شود.
...
قرص فلووکسامین

برنامه‌ای برای انجام همه‌ی کارها‌یتان بچینید و انتخاب‌هایی آگاهانه برای دنبال‌ کردن این برنامه داشته باشید. مشاهده‌ی پیشرفتتان، باعث تقویت خودتان می‌شود.
...
خواص تخمه هندوانه

زمانی که احساس می‌کنید کل تمرکزتان به درونتان است و از شک و ترس فلج شده‌اید، توجه‌تان را به بیرون و به آنچه می‌توانید با آن تعامل داشته باشید، معطوف کنید.
...
عوارض ترامادول

...
علتهای حالت تهوع

شکست خوردن بخشی از قانون زندگی است . پس هیچگاه خودتان را برای شکست یا اشتباهاتی که برایتان رخ می دهد سرزنش نکنید؟ شاید این کار مانع از شادی در زندگیتان نشود، اما به شما کمک نمی‌کند تا از این مسیر عبور کنید. بهتر است با قبول هر چیز خوب یا بد، تمرین کنید که زندگی غنی داشته باشید.
...
میزان کالری هندوانه

انرژی مثبت باعث نتیجه‌ی مثبت هم می‌شود، پس سعی کنید نیمه‌ی پر لیوان را ببینید و به مسائل منفی فکر نکنید.
همیشه لبخند بزنید، بخندید و با آدم‌های مثبت معاشرت کنید تا هم خودتان حس بهتری داشته باشید و هم کسانی که دور و برتان هستند.
یک دفترچه‌ی یادداشت داشته باشید و هدف‌ها و موفقیت‌های روزانه‌تان را در آن بنویسید. شکرگزاری و رضایت بابت هر کار مثبتی که انجام می‌دهید، باعث تقویت اعتماد به نفس و آرامش درونی شما خواهد شد.
...
از بین بردن خال با سیر
چقدر اعتماد به نفس موضوع مهمی هست من می خواستم زنگ بزنم چاپخانه آراکس درباره چاپ ست اداری و چاپ کاتالوگ سوال بپرسم ازشون اما فکر می کردم زنگ بزنم چون تخصصی درباره چاپ ندارم ضایع می شم دل زدم به دریا زنگ زدم انقدر خوب توضیح دادن که باورتان نمی شه از آن به بعد همه کار های چاپم رو به کمک چاپخانه آراکس انجام می دهم به شماهم پیشنهاد می کنم تماس بگیرین تا شما را هم راهنمایی کنند.
پاسخ
#5
سلام به همه عزیزان 

من یه دوره ای خیلیی از عدم اعتماد بنفس داشتم ضربه مبدبدم تقریبا همه چیمو داشتم از دست می دادم اما وقتی با دکتر مهدوی اشنا شدم همه مشکلاتم یکی یکی حل شد و دیگ اعتماد بنفسم اومد بالا حالا منم به کسایی ک اعتماد بنفس ندارن پیشنهاد می کنم پیش همچین دککتر روانشناسی برن
پاسخ
#6
شارژ کپسول آتش نشانی

کپسول آتش نشانی
پاسخ
#7
درباره اعتماد به نفس توی سایت کلیک برتر مطالب خوبی هست.
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین راه های کاهش بانس ریت با افزایش کانورژن dmman2019 1 872 2019/10/26، 11:43 AM
آخرین ارسال: sazokar98
  افزایش سرعت ایندکس و بهبود بهینه سازی forouzan99 0 1,442 2018/03/11، 06:25 AM
آخرین ارسال: forouzan99
  چگونه تولید محتوای طراحی سایت خود را افزایش دهید؟ start11 0 1,630 2017/09/18، 05:02 PM
آخرین ارسال: start11
  چگونه کاربران سایت خود را افزایش دهیم؟ sitecup1 0 1,710 2017/09/08، 01:55 PM
آخرین ارسال: sitecup1
  افزایش رتبه سایت leylon 0 1,920 2017/07/30، 06:38 AM
آخرین ارسال: leylon

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان