امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار تایپی که میگه باید پرینت بگیری بهم بدی منم دنبال خرید پرینتر دست دوم هستم!!!!!!
یه کار تایپ گرفتم تو خونه باید براش پرینتر داشته باشم حتما پرینت هم بگیرم و تحویل بدم پرینتر ندارم فعلا هم نمیتونم خیلی هزینه کنم میخوام پرینتر دست دوم بخرم میشناسید جایی رو برم بخرم
پاسخ
(2019/12/21، 07:49 AM)نازگل67 نوشته است: یه کار تایپ گرفتم تو خونه باید براش پرینتر داشته باشم حتما پرینت هم بگیرم و تحویل بدم پرینتر ندارم فعلا هم نمیتونم خیلی هزینه کنم میخوام پرینتر دست دوم بخرم میشناسید جایی رو برم بخرم

اگه دست دوم می خوای میتونی زاحت پیدا کنی فقط مواظب باش سالم باشه

(2019/12/21، 07:49 AM)نازگل67 نوشته است: یه کار تایپ گرفتم تو خونه باید براش پرینتر داشته باشم حتما پرینت هم بگیرم و تحویل بدم پرینتر ندارم فعلا هم نمیتونم خیلی هزینه کنم میخوام پرینتر دست دوم بخرم میشناسید جایی رو برم بخرم

اگر بخواهیم تعریفی ساده از پرینتر سه بعدی ارائه دهیم می‌توان گفت پرینتر سه بعدی که به چاپگرهای سه بعدی نیز شناخته می‌شود، دستگاهی است که با استفاده از آن‌ها می‌توان تمامی عکس‌ها چه در گوشی تلفن همراه، چه در تبلت و چه در کامپیوتر شخصی را به صورت سه بعدی و واقعی ساخت.
پاسخ

به نظر منم پرینتر فقط دست دوم الان دیگه نو خیلی گرونه برای کاری که میخوای انجام بدی 
این مطلبی که برات میفرستم رو ببین فکر کنم بدردت بخوره 
<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}-->پرینتر سه بعدی بخر بنظرم خیلی خوبه من خودمم دارم می تونی اینجا رو https://blog.sheypoor.com/everything-you...-it-works/ بخونی ببینی به دردت میخوره

(2019/12/23، 11:23 PM)setare-76 نوشته است:

به نظر منم پرینتر فقط دست دوم الان دیگه نو خیلی گرونه برای کاری که میخوای انجام بدی 
این مطلبی که برات میفرستم رو ببین فکر کنم بدردت بخوره 
<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}-->پرینتر سه بعدی بخر بنظرم خیلی خوبه من خودمم دارم می تونی اینجا رو https://blog.sheypoor.com/everything-you...-it-works/ بخونی ببینی به دردت میخوره  <!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}-->[b]

پرینتر کارکرده اگر میخوای باید بگردی تو سایت نیازمندی شیپور هم بگرد لینکش رو برات قرار می دم https://www.sheypoor.com/%D8%A7%DB%8C%D8...8%AA%D8%B1 برو ببین

[/b]
پاسخ
(2019/12/22، 07:04 PM)naziye نوشته است:

اگه دست دوم می خوای میتونی زاحت پیدا کنی فقط مواظب باش سالم باشه

اگر بخواهیم تعریفی ساده از پرینتر سه بعدی ارائه دهیم می‌توان گفت پرینتر سه بعدی که به چاپگرهای سه بعدی نیز شناخته می‌شود، دستگاهی است که با استفاده از آن‌ها می‌توان تمامی عکس‌ها چه در گوشی تلفن همراه، چه در تبلت و چه در کامپیوتر شخصی را به صورت سه بعدی و واقعی ساخت.

ممنون 
پاسخ
چاپخانه آراکس با 60 سال تجربه در زمینه ی چاپ انواع چاپ بروشور، چاپ کاتالوگ، چاپ سربرگ و... فعالیت دارد. اگر به دنبال کیفیت چاپ هستید می توانید به ما اطمینان کنید کافیست با ما تماس گرفته تا شما در ثبت سفارش خود را راهنمایی کنیم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درب ضد سرقت | قیمت خرید جدید ترین درب ضد سرقت seoupdate 0 519 2020/06/28، 12:08 PM
آخرین ارسال: seoupdate
  خریدار لپ تاپ سونی هستم نازگل67 4 1,212 2020/03/28، 12:09 PM
آخرین ارسال: rezahaghi321

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان