امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدیدترین مطالب مربوط به سئو
[تصویر:  %D8%A7%D9%87%D9%88%D8%B1%D8%A7-%D9%88%D8...80x736.jpg]

استفاده از محتوای کاربردی برای سئو 2020
تولید محتوای برای سایت مانند همیشه اهمیت زیادی دارد. تولید محتوا را بهترین روش سئو میدانند که به نظر میرسد در آینده نیز تغییری در این زمینه برای بهینه سازی سایت نزد گوگل به وجود نخواهد آمد. تازه های سئو در 2020 و نکات مهم پیشین درباره یک محتوای مناسب و موثر این است که تکراری یا کپی شده نباشد. همچنین مرتبط با موضوع سایت باشد و بتواند انتظارات مخاطب را برآورده سازد.

تولید محتوای ویدیویی
استفاده از محتوای ویدیویی در سال گذشته برای گوگل بسیار مورد توجه بوده است. حتی مفهومی با عنوان سئو ویدیویی نیز از طرف گوگل ارائه شد. اما چرا یک ویدیو میتواند در سئوی سایت موثر باشد.
افراد امروز کمتر برای مطالعه مطالب زمان میگذارند. و برای درک یک مفهوم و آشنا شدن با یک موضوع دیدن یک فیلم را ترجیح میدهند. پس با تولید فیلم میتوان طیف زیادی از مخاطب را جذب کرد.
تماشای یک ویدیو با محتوای مرتبط و جذاب برای کاربر میتواند زمان بیشتری او را در سایت نگه دارد. به این ترتیب نرخ بازدید از سایت افزایش میابد. تولید محتوای ویدیویی افزایش رضایت کاربر و رضایت سایت نزد گوگل را به همراه دارد.
استفاده از کلمات کلیدی مترادف برای سئو

در روشهای سئو قدیمی استفاده از کلمه کلیدی عنوان متن در طول نوشته برای سئو سایت بسیار اهمیت داشت. اما گوگل در سالهای اخیر به کاربرد کلمات مرتبط و مترداف با موضوع نیز اهمیت میدهد.
استفاده از تنها یک کلمه مرتبط با موضوع توسط گوگل تقلب شناخته میشود. در عوض کاربرد کلمه های مترداف با کلمه کلیدی اصلی میتوان سئوی محتوا را بهبود ببخشد.
اما کلمه مترادف تنها شامل کلمه هم معنی نمیشود. در تازه های سئو در 2020 اما نزدیکی در مفهوم و مضمون برای گوگل اهمیت دارد. کلمات مترادف باید در معنی با هم یک سو باشند تا مخاطب مطلب را بهتر درک کند.
برای مشاهده ادامه مطلب بر روی جدیدترین مطالب مربوط به سئو کلیک کنید.
پاسخ
چقدر مطلب مفیدی بود واقعا ممنون از این که وقت گذاشتین من از خدمات شرکت شما استفاده کردم خیلی راضی بودم نسبت به جاهای دیگه قیمت مناسی را ارائه دادین سئو سایت، اهورا وب واقعا به کسب کار من کمک کرد همه از طراحی سایت که برام انجام دادین خوششون اومد ممنون
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 راه حل برای بهتر نوشتن مطالب وبلاگ neo63 0 598 2019/01/07، 02:11 PM
آخرین ارسال: neo63

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان