امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درمان زخم بورگر افراد سیگاری
#1
[تصویر:  %D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D8...%DB%8C.jpg]

درمان زخم بورگر افراد سیگاری
همانطور که می دانید زخم بورگر در اثر مصرف بیش از اندازه سیگار به وجود می آید که برای درمان زخم بورگر افراد سیگاری راه قطعی وجود ندارد. اما امروز در این مطلب به شما یک راه درمان زخم بورگر پیشنهاد میکنیم تا آخر عمر از این زخم رهایی یابید حتی اگر نتوانید سیگار را هم ترک کنید بازهم با پیش گرفتن این روش می توانید درمان زخم بورگر را انجام دهید. پس با ما همراه باشید تا بفهمید راه درمان زخم بورگر به صورت قطعی و بدون بازگشت چیست؟


علت ایجاد زخم بوگر را میدانید؟
سیگار دلیل اصلی ایجاد بیماری بورگر و زخم بورگر در افراد سیگاری است. در این بیماری شریان و رگ های خونی کوچک (مویرگ ها) به علت ایجاد تصلب شرایین مسدود می شوند. انسداد رگها باعث می شود خون رسانی به بافت ها به درستی انجام نشود و حتی در این رگ ها لخته خون ایجاد شود. این اتفاق بیشتر در بافت اندام انتهایی بدن مثل انگشتان دست و پا رخ می دهد.
علائم ایجاد زخم بورگر چیست؟
از علائم ظاهری زخم بورگر می توان به درد متناوب در روی پا یا ساق پا، تغییر رنگ بافت به صورت آبی شدن، احساس گرمی و گزگز کردن پاها به هنگام قرار گرفتن در معرض سرما نام برد  در سرما، رگ‌های‌ خونی‌ منقبض‌ شده‌ و خون رسانی به‌ انتهای‌ اندام‌ها به خوبی صورت نمی گیرد  و این حالت در افراد سیگاری به علت اسپاسم و تصلب شرایین ایجاده شده  در اثر نیکوتین تشدید می یابد.
در بیماری بورگر که نوعی اختلال انسدادی عروق است عدم خون رسانی به بافت، گاها  منجر به تحلیل‌ رفتن‌ عضلات‌ و بروز زخم بورگر دردناک روی انگشتان و نوک انگشتان دست و خصوصا  پا و نهایتا  قانقاریا در پا در اثر فقدان‌ خون رسانی‌ می گردد که در این‌ حالت‌ ممکن است پزشکان اقدام به قطع عضو نمایند اما راه درمان زخم بورگر قطع عضو نیست.

برای خواندن ادامه مقاله بر روی درمان زخم بورگر افراد سیگاری کلیک کنید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان