امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تلویزیون دست دوم درحد نو
تلویزیون دست دوم دارم که در حد نو هست، تو ویلا بوده و استفاده نشده، تلویزیون تو این روزای کرونایی آخر سال فروش میره؟
پاسخ
(2020/03/18، 02:01 PM)naziye نوشته است: تلویزیون دست دوم دارم که در حد نو هست، تو ویلا بوده و استفاده نشده، تلویزیون تو این روزای کرونایی آخر سال فروش میره؟

فروش تلویزیون توی این موقعیت خیلی بعید میدونم زود انجام بشه ولی میتونی آگهی کنی توی سایتهای دست دوم که نیازمندیها رو میزارن ایشالا که فروش بره

(2020/03/18، 02:01 PM)naziye نوشته است: تلویزیون دست دوم دارم که در حد نو هست، تو ویلا بوده و استفاده نشده، تلویزیون تو این روزای کرونایی آخر سال فروش میره؟

مشخصات تلویزیون مدل و اینچ و قیمت رو کامل بنویس و آگهی کن بصورت رایگان این کمکت میکنه که زود فروش بره

خرید و فروش تلویزیون کارکرده https://www.sheypoor.com/%D8%AA%D9%87%D8...8%B1%DB%8C اینترنتی آگهی کن و بفروش
پاسخ
(2020/03/18، 02:32 PM)setare-76 نوشته است:

فروش تلویزیون توی این موقعیت خیلی بعید میدونم زود انجام بشه ولی میتونی آگهی کنی توی سایتهای دست دوم که نیازمندیها رو میزارن ایشالا که فروش بره

مشخصات تلویزیون مدل و اینچ و قیمت رو کامل بنویس و آگهی کن بصورت رایگان این کمکت میکنه که زود فروش بره

خرید و فروش تلویزیون کارکرده https://www.sheypoor.com/%D8%AA%D9%87%D8...8%B1%DB%8C اینترنتی آگهی کن و بفروش

بله میدونم سخته
ولی باید سعی کنم دیگه چاره چیه
پاسخ
پیشنهاد من برای تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی و تلویزیون و تعمیر کولر گازی مدیا استفاده از سرویسکاران مجرب تهران سرویس هست که کارشون خیلی خوبه...
شماره تماس: 02144895521
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خرید تلویزیون سونی از فروشگاه بانه وی آی پی گیم استور 0 74 2020/03/04، 02:03 PM
آخرین ارسال: گیم استور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان