امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سایت برای تشخیص اسم قالب سایت
سلام و وقت بخیر .
من می خوام سایتم رو توسعه بدم . در واقع قالب سایتم رو میخوام تغییر بدم. من کارم تو حوزه ی پنجره دوجداره ( پنجره upvc ) هست و قالبی که برای سایت انتخاب کردم زیاد جذاب نیست می خوام تغییرش بدم . یه چند تا سایت پیدا کردم که قالب خوبی دارن .منتها نمیتونم بفهمم که از چه قالبی استفاده شده . آیا سایتی رو میشناسید که بتونم بهش اسم سایت رو بدم و بهم بگه که از چه قالبی استفاده شده ؟؟
و یا اینکه اگر قالب خوب و حرفه ای و کاربرپسندی رو سراغ دارید که بتونم نمونه کارهای تعویض پنجره دوجداره و پنجره ریلی کشویی و پنجره دوجداره در کرج تعویض پنجره قدیمی با دوجداره و قیمت پنجره دوجداره رو درش به نمایش بذارم رو ممنون میشم معرفی کنید .تشکر
پاسخ
سلام دوستان . لطفا اگر کسی یه قالب وردپرسی خوب و حرفه ای برای یه سایت خبری که راجع به مد ، مد و فشن ، مد و استایل و آرایشگاه زنانه هم سراغ داره به من معرفی کنه .خیلی ممنون
پاسخ
سلام دوستان برای وردپرس قالب خوب که در زمینه پنجره دوجداره باشه قالب بدون مشکل سراغ دارین ؟
پاسخ
یکی از بهترین قالب ها برای طراحی سایت های شرکتی با وردپرس قالب Be هست. موفق باشید.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اسکیما مارک آپ (shcema markup) چیست و چرا برای جستجوگرها اهمیت دارد؟ raya1300 0 12 2020/11/22، 12:44 PM
آخرین ارسال: raya1300
  نوآوری در طراحی سایت sida 3 727 2020/11/14، 06:05 PM
آخرین ارسال: drpakdel
  به چند روش می توان طراحی سایت را یاد گرفت؟ daredu 1 323 2020/11/14، 05:51 PM
آخرین ارسال: drpakdel
  چگونه می توانیم سایت خودمان را سئو کنیم؟ sida 0 151 2020/11/07، 02:03 PM
آخرین ارسال: sida
  برای دیجیتال مارکتر شدن چه مهارت هایی لازم است؟ sere 0 147 2020/11/07، 01:55 PM
آخرین ارسال: sere

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان